רק אתמול חזרו ילדי הגנים וכבר היום שני צהרונים נסגרים והילדים נכנסים לבידוד: ילדי הגנים כליל החורש בהרצליה הצעירה וצהרון חבצלת ברחוב האילנות נכנסו לבידוד בשל איש צוות מאומת. הורה לילד בגן אמר בזעם: "זה פשוט חלם שלא יתואר. עשו בדיקות לאנשי הצוות אבל לא חיכו לתוצאות ועכשיו עשרות ילדים והורים נכנסים לבידוד"

שרון יונתן


לא כך חשבו ורצו הורי ילדי שני גנים לחזור לפעילות: הורי שני צהרונים בהרצליה, בגנים כליל החורש ברחוב שמחה הולצברג בהרצליה הצעירה, וצהרון חבצלת ברחוב האילנות בשכונת גן רש"ל, קיבלו הודעה על כניסת ילדיהם לבידוד בשל חשיפה לאנשי צוות מאומתים שהתגלו בבדיקות המאסיביות שערכה העירייה יחד עם מד״א ופיקוד העורף.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

הורה לילד בגן כליל החורש אמר לפני זמן קצר בזעם: "זה פשוט חלם שלא יתואר. עשו בדיקות לאנשי הצוות אבל לא חיכו לתוצאות ועכשיו עשרות ילדים והורים נכנסים לבידוד. מה ההגיון בהתנהלות העירייה?"

בעירייה ציינו: "עיריית הרצליה עודדה את כל הצוותים בגנים וגם את כלל הציבור לערוך בדיקות סקר מקדימות לגילוי קורונה. לשמחתנו, נמצאו אנשי צוות נשאים עוד בטרם פיתחו תסמינים ובכך ניתן להתמודד עם מניעת ההדבקה".

עבור ילדי גן כליל החורש מדובר על סגירה שניה של הגן לאחר שהגן נסגר גם ב-26 ביולי, גם אז בשל אשת צוות שאומתה בקורונה, כפי שפרסמנו ב"שרון און ליין".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן