מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן דויד, פנתה היום לראש עיריית הרצליה, משה פדלון, ודרשה כי העירייה תימנע מהתקנת מצלמות בכיתות ותפרק את המצלמות שהותקנו: "הסתדרות המורים רואה בחומרה רבה את התנהלות עיריית הרצליה, אשר פעם נוספת פועלת בניגוד להנחיות משרד החינוך תוך פגיעה בזכויות ותנאי העבודה של עובדי ההוראה"

שרון יונתן

הסתדרות המורים נגד עיריית הרצליה: יפה בן דויד, מזכ"לית הסתדרות המורים, פנתה הבוקר (שלישי) לראש עיריית הרצליה, משה פדלון, בדרישה שהעירייה לא תתקין מצלמות בכיתות הלימוד בהרצליה ותפרק לאלתר את כל המצלמות שהותקנו.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

בן דויד ציינה במכתבה כי הובא לידיעתה שהעירייה התקינה בשלב הזה 17 מצלמות בכיתות לימוד בבתי ספר בהרצליה ובכוונתה להמשיך ולהתקין עוד 200 מצלמות בבתי הספר ברחבי העיר תוך ציון העובדה כי אתמול שונה חוזר מנכ"ל בעקבות בקשת העירייה. כזכור, ב"שרון און ליין" פרסמנו באופן בלעדי ב-28 באוקטובר כי הסתדרות המורים כבר פנתה לעירייה והביעה את התנגדותה להתקנת המצלמות בכיתות.

בן דויד כתבה לפדלון: "לתשומת לבך, חוזר מנכ"ל משרד החינוך לא שונה בקשר להתקנת המצלמות וגם בנוהל שפורסם אתמול נקבע מפורשות כי חל איסור להתקין מצלמות בכיתות הלימוד".

בן דויד תקפה את התנהלות העירייה: "עיריית הרצליה, בכל הכבוד הראוי, אינה רשאית להתקין מצלמות והיא נדרשת לפרק לאלתר את כל המצלמות שהותקנו. הסתדרות המורים רואה בחומרה רבה את התנהלות עיריית הרצליה, אשר פעם נוספת פועלת בניגוד להנחיות משרד החינוך תוך פגיעה בזכויות ותנאי העבודה של עובדי ההוראה".

בן דויד ציינה כי אם העירייה לא תימנע מהתקנת מצלמות ותפרק את המצלמות שהתקינה "תפעל הסתדרות המורים בכל האמצעיים הארגונים המשפטיים, על כל המשתמע מכך".

גורם בעיריית הרצליה מסר כי עיריית הרצליה מתנהלת על פי הנחיות משרד החינוך כפי שמתפרסמות בחוזר המנכ"ל. תגובת עיריית הרצליה תתפרסם כשתתקבל.

קיץ מוגזם בהרצליה יולי אוגוסט 2022. לחץ לכל האירועים בעיר


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן