התלמידים הצעירים והמתרגשים יקבלו ספר ילדים אותו כתב אופיר גוטמן, יליד רמת השרון, שסוגר מעגל לאחר שלפני כמעט 40 שנים עלה לכיתה א' בבית הספר אוסישקין. במהלך החודשים ספטמבר ואוקטובר יפגוש גוטמן את כל ילדי כיתות א' במסגרת שיעור חוויתי שהנושא שלו הוא חשיבה יצירתית, באמצעות זום

שרון יונתן

צילום: באדיבות "הוצאת רימונים"

הראשון לספטמבר כבר מעבר לפינה ובעיריית רמת השרון החליטו לקבל את כל התלמידים שעולים לכיתה א' בכל בתי הספר היסודיים בעיר עם מתנה ייחודית וערכית במיוחד: ספר הילדים "ממלכת יוריקה – מסע אל הדמיון" וסימניה שעליה ברכה מראש העירייה, אבי גרובר, ובה נכתב: "גם אתם יכולים לשנות את העולם אם תקשיבו לדמיון שלכם"

את הספר כתב אופיר גוטמן (בתמונה) שהוא גם המנכ"ל הישראלי הראשון של ענקית "פרוקטר אנד גמבל" בישראל, לבתו ליה בת ה-7 מתוך מטרה ללמד אותה חשיבה יצירתית. ספר הפנטזיה מפגיש את הילדים עם דמויות שהטביעו חותם יצירתי על ההיסטוריה כמו אלברט איינשטיין, גלילאו, סטיב ג'ובס ועוד. זהו ספר נוסף בסדרת ספרי הניהול הראשונה בעולם שראתה אור ושמיועדת לילדים צעירים, אותה כתב אופיר גוטמן והפכה במהרה לרב מכר.

בכך למעשה אופיר, יליד רמת השרון, סוגר מעגל, כאשר לפני כמעט 40 שנה גם הוא עלה לכיתה א'1 בבית הספר אוסישקין בעיר. נוסף על המתנה החשובה, במהלך החודשים ספטמבר ואוקטובר יפגוש אופיר את כל ילדי כיתות א' במסגרת שיעור חוויתי שהנושא שלו הוא חשיבה יצירתית, באמצעות זום. את כל השיעורים עם הילדים, אופיר מעביר בהתנדבות מלאה וגם כל תגמולי הספר הם קודש לעמותת "כל ישראל חברים".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן