לאורך השנים הם היו חלק בלתי נפרד מלהקת "על הבמה" ועכשיו, כאשר חלקם כבר שחקנים מצליחים ומפורסמים, הם מספרים איך הלהקה השפיעה על חייהם ועל תרומתו של יניב גוטוירט, מנהל הלהקה, להצלחתה. צפו בסרטון המרגש של בוגרי הלהקה

שרון יונתן

נמשכת המחאה סביב עזיבתו של יניב גוטוירט, מנהל להקת "על הבמה". לאחר שאתמול התקיימה הפגנה של חניכי הלהקה מול בניין עיריית הרצליה (בתמונה), נרתמים בוגרי הלהקה למען השארתו של גוטוירט בתפקיד מנהל הלהקה. בימים האחרונים הופק סרטון ובו בוגרים רבים של הלהקה מכל הזמנים, חלקם כבר שחקנים מצליחים ומפורסמים, מספרים על השפעת הלהקה על חייהם ותרומתו רבת השנים של יניב להצלחתה.

קיץ מוגזם בהרצליה יולי אוגוסט 2022. לחץ לכל האירועים בעיר

בין הבוגרים המופיעים בסרטון: עמית רהב (המורדת), רועי ניק (הקיבוצניקים), אסף הרץ (סדרות ילדים, בית ליסין), עופרי ביטרמן (הקאמרי, צ'פלין), אורי עטיה (צומת מילר), אלון סנדלר (הקאמרי) אוריאל יקותיאל (יוצר, במאי, המירוץ למליון), ירדן מרחבי (דוקטור ליבי), רות רסיוק (תיאטרון גשר), לירון ויגדור (הקאמרי), ירדן ניקפהמה (הקאמרי), מאי מלר (הבימה), דביר מזי"א (יוני והמחוננים, אחרי הצלצול). את הסרטון המושקע ערכו עופרי ביטרמן ולירון ויגדור.

הסרטון של בוגרי להקת "על הבמה"

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן