עיריית כפר סבא מודיעה כי נוכח החלטה מהפכנית של אגף החינוך לקראת שנת הלימודים תשפ"ג, החל משנת הלימודים הקרובה – תבוטל הבעלות של רשת אורט על התיכון הטכנולוגי ע"ש יצחק שמיר והוא יהפוך לתיכון טכנולוגי עירוני. לדברי העירייה: "מדובר בהחלטה מהותית ואידיאולוגית אשר רואה בשוויון בין כלל תלמידי העיר ערך עליון".

קיץ מוגזם בהרצליה יולי אוגוסט 2022. לחץ לכל האירועים בעיר

משמעות הדבר היא שלראשונה, יקבלו תלמידי אורט שמיר שוויון תנאים מלא למקביליהם בתיכונים העירוניים האחרים ויזכו להיכלל במערכת החינוך העל יסודית העירונית.

תיכון אורט שמיר, שתלמידיו הראו השנה 70% זכאות בבגרות תוך הוכחת שיפור ניכר בנתוני בגיוס, ימשיך לשמש כמרכז טכנולוגי מקצועי, מוריו יוכרו כעובדי אגף החינוך העירוני וההשקעה פר תלמיד צפויה להשתפר משמעותית.

לאחרונה הוכיח תיכון אורט שמיר מחויבות חינוכית ראויה לשבח כשתלמידיו המשיכו לפקוד את בית הספר גם בזמן סגרי הקורונה והצליחו, בעזרת תמיכת הנהלת בית הספר והצוות החינוכי המחויב, למנף את המשבר לצמיחה ולחיזוק המערך הפדגוגי בתיכון. הצוותים החינוכיים התגייסו כדי לתת מענה אישי ולהעניק את מיטב ההשקעה לכל תלמיד ותלמידה באמצעות יחס בגובה העיניים.

באמצעות לימוד בקבוצות קטנות, מעמיק בית הספר את תחום ההוראה בהתייחסות לתלמידים בעלי לקויות ואתגרים לימודיים, תוך שילוב מיומנויות למידה במקצועות העיוניים והטכנולוגיים והעצמת היכולות האישיות של התלמידים.

ראש העיר רפי סער: "אני מברך על כך שהחל משנת הלימודים הקרבה, כל תלמידי כפר סבא יזכו להשקעה עירונית אינטנסיבית ששמה אותם ואת הצלחתם בראש סדר העדיפויות".

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

"כפר סבא היא עיר של חינוך וכל תלמידי העיר צריכים להיות זכאים לחינוך מיטבי מידי הרשות", אומרת אסנת חכמון, ראש אגף החינוך בעיריית כפר סבא, "כדי להבטיח שכך יהיה, החלטנו להכניס את תיכון שמיר תחת כנפינו המקצועיות הרחבות, כך נוכל להעניק לילדינו את החינוך הטוב ביותר. בית הספר ימשיך להקנות לתלמידיו ידע טכנולוגי כבעבר, תוך עידודם לאזרחות תורמת לקהילה ולמדינה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן