לאחרונה הושק בכפר סבא המיזם "עיר לומדת"- פרויקט בינלאומי, שפותח על ידי אונס"קו וכיום מתקיים ב-182 ערים ברחבי העולם, 8 מהן בישראל, כשהמטרה המרכזית שלו היא לקיחת אחריות רשותית על תהליכי הלמידה וההתפתחות האישית של תושבי העיר.

לנדוור. סניף רמת השרון מתחדש ואתם נהנים מהטבה מיוחדת! ספרו לי עוד>>

באמצעות שיתוף פעולה בין כלל בעלי העניין, גופים ואגפים עירוניים, בעלי עסקים וחברות מקומיות, ספקים חיצוניים כמו מכללות, עמותות וארגונים מקומיים, ותושבי כפר סבא, תתכלל העירייה את כל מערכי הלמידה הקיימים בעיר לגילאי 18 ומעלה.

לטובת העניין, הושק בעיר פרויקט "יש מרצה בעירי", שהביא למעלה מ-100 פניות של מרצים תושבי העיר למערך "עיר לומדת" לשנת הלימודים הקרובים.

בנוסף, פותח בעיר רעיון "קמפוס כפר סבא" שיאגד בתוכו את כלל הלימודים באתר ייעודי אחד שיתממשק עם מערכות הרישום בעיר. האתר יושק לציבור הרחב לקראת ראש השנה.

הכוונה היא ללימוד במרחב הציבורי והפרטי, שלא במסגרת הכיתה הממוסדת: לימודים בספרייה, בבתי עסק ובבתי התושבים.

ראש העירייה רפי סער: "חיבורה של כפר סבא ל"עיר לומדת" יאפשר לנו להעניק לתושבי העיר מענה לימודי איכותי בהתאם לצרכיהם, רצונם וע"פ השינויים המתרחשים בעולם".

הדר פז טיפול נפשי באומנות

חברת המועצה עדי לוי סקופ, מחזיקת תיק התרבות הוסיפה: "מעתה, כל תושב יוכלו למצוא את כל תכניות ההעשרה והידע במקום אחד, בקלות ויעילות מרבית".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן