המשטרה עצרה אמש (שלישי, 18.7) סייעת בגן ילדים פרטי בהוד השרון בחשד לפגיעה בפעוטות. בנוסף המשטרה עיכבה לחקירה את מנהלת הגן.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

חוקרי תחנת כפר סבא פתחו בחקירת הפרשה עם קבלת דיווח ממשרד החינוך בדבר חשד לתקיפת חסרי ישע בידי סייעת, על ידי התנהלות אגרסיבית כלפי פעוטות בגילאי שנה עד שנתיים בגן ילדים בהוד השרון.

בתום צפייה בסרטונים ממצלמות במעגל סגור שהיו בגן, החליטה המשטרה לעצר את הסייעת – תושבת טירה בת 22  בחשד לעבירות האמורות, לרבות טלטול והאכלה בכח. השוטרים אף עכבו לחקירה את מנהלת הגן – תושבת הוד השרון בשנות ה-50 לחייה.

בתום חקירתן ובהתאם לחומר הראיות בתיק הוחלט על מעצר הסייעת והבאתה היום לדיון בבית משפט השלום בפתח תקווה בבקשה להאריך את מעצרה. מנהלת הגן נשלחה למעצר בית.

בעיריית הוד השרון ציינו בעקבות המקרה: "הפרסום הבוקר על חשד לאירוע אלימות בגן פרטי בעיר, זעזע והדאיג את כולנו. הורים ששולחים את בנותיהם ובניהם הקטנים לגן, חייבים לדעת שהם בידיים בטוחות והיום האמון הזה התערער. חקירת המשטרה נמשכת והפרטים המלאים לא נמצאים בידנו אך עיריית הוד השרון ערוכה להעניק להורים ולילדות והילדים את מלוא הסיוע והתמיכה הרגשית הנדרשים. כחלק מהשירות להורים פתח השירות הפסיכולוגי חינוכי של עיריית הוד השרון קו חם להורי הגן לייעוץ ולתמיכה רגשית".

בעירייה הוסיפו: "על פי הודעת משרד החינוך, החל ממחר ייסגר הגן, עד להודעה חדשה בנושא. הורי הילדות והילדים בגן יודעו על ידי משרד החינוך. נמשיך ללוות את ההורים ולהעניק להם את מלוא הסיוע הנדרש.

יש לכם רגישות? תתחברו לאתר הרווחה והחברה של ישראל!

ההורים מוזמנים לפנות לקו במספר: 09-8894370. הקו החם הישיר יפעל בין השעות 07:30 – 16:00 לאחר שעות הפעילות ניתן לפנות למוקד העירוני 108 שיקשר לשירות הפסיכולוגי החינוכי".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן