המחיר לקייטנות בית הספר לילדי כיתות ד' בכפר סבא יעמוד על 450 שקלים במקום 755 שקלים – הוזלה של 305 שקלים. כך הוחלט במסגרת יוזמה משותפת עם ועד ההורים העירוני.

הדר פז טיפול נפשי באומנות

במהלך השבועות האחרונים קיים ראש העיר רפי סער דיונים רבים עם ועד ההורים העירוני בנושא הוזלת מחירי הקייטנות בעיר במטרה לסייע להורים בדבר התמודדותם הכלכלית עם הוצאות הקיץ. על אף שקול הקורא של "בית ספר של החופש הגדול" שיצא מטעם משרד החינוך אינו מספק סבסוד לקייטנות לילדי כיתות ד', הורה ראש העיר לסבסד את הקייטנה עבור הורי תלמידי כיתות ד' בכפר סבא, כך שעלות הקייטנה תהיה דומה לסכום המסובסד שגובים עבור תלמידי א'-ג'; 450 שקלים, במקום 755, כפי שגובים בשאר הרשויות בארץ.

קייטנות בתי הספר של החופש הגדול מתקיימות בהפעלת החברה לתרבות הפנאי בשיתוף משרד החינוך, אך משרד החינוך החליט השנה לסבסד רק את כיתות א'-ג', ההחלטה מביאה כאמור לחיסכון של 305 שקל לכל ילד.

מהעירייה נמסר כי: "בזכות הבשורה, יוכלו גם ילדי כיתות ד' בעיר ליהנות מקייטנה שתהא עשירה בתכנים מצד אחד ומצד שני שתהיה במחיר נח ונגיש לכלל הורי העיר. כפר סבא היא העירייה היחידה בארץ שתסבסד את עלות הקייטנות לכיתות ד' במסגרת 'בית הספר של החופש הגדול'".

הקייטנה צפויה להתקיים בין התאריכים 3-21.7 בבתי הספר היסודיים בעיר בין השעות 8:00-13:00., כשההרשמה זמינה באתר העירוני.

ראש העירייה רפי סער ציין: "אחרי דיונים ארוכים כיצד לסייע להורים להתמודד עם הוצאה כלכלית לא פשוטה בחודשי הקיץ, החלטנו לסבסד את עלויות 'בית הספר של החופש הגדול' גם לילדי כיתות ד'. החלטנו על סבסוד הקייטנה גם לשכבה זו, למרות החלטת משרד החינוך לסבסד השנה רק את כיתות א'-ג'. בנוסף, גם השנה אנו ניתן מענה לשילוב ילדי החינוך המיוחד בגני הילדים גם בחודש אוגוסט".

הדר פז טיפול נפשי באומנות

אתי בוים וסער ורדי, הנהגת ועד ההורים העירוני סיכמו: ״אנו שמחים כי העירייה מגלה מחויבת להקלת נטל התשלומים של ההורים בפעילויות הקיץ״.

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן