ברק יצחייק ודנה ביקוביצקי ביקשו לתרום מכישרונם בציור למען ילדי הרצליה. השניים פנו אל מחלקת ההתנדבות בעירייה בבקשה שתחבר אותם לבית ספר שבו יוכלו לקשט ולעטר את קירותיו.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

מחלקת ההתנדבות קשרה אותם לבית-ספר "קרן אור" – בית-ספר צומח המותאם לילדים על הרצף האוטיסטי. החיבור עם מנהלת בית הספר, מאיה בר יוסף, היה מיידי ומורי ותלמידי בית הספר בירכו על היוזמה להוסיף צבע וססגוניות במקום שבו הם שוהים חלק גדול מהיום.

לאחר עבודה מאומצת שנמשכה שלושה ימים, ברק ודנה צבעו את קירות הכניסה של בית הספר והפכו אותו למרחב צבעוני, שמח ומזמין.

ברק יצחייק הוא סטודנט לפסיכולוגיה באוניברסיטת רייכמן בעיר. בשנתיים האחרונות הוא מתנדב בתכנית "שוב"ל" – תכנית לימודים המשלבת אנשים עם מוגבלות שכלית במוסדות אקדמיים, אשר נועדה להקנות תחושת מסוגלות וקידום שוויון הזדמנויות.

ברק גם התנדב בבית חינוך עיוורים בירושלים, שם, בין היתר, צייר וקישט את קירות המבנה. הוא היה מדריך בתנועת הנוער "מחנות העולים", ושם הכיר את דנה ביקוביצקי, שהיתה חניכה שלו וכיום היא מורה לאמנות בסטודיו בכפר-סבא ובמתנ"ס ברמת השרון.

יצחייק אומר שהוא ממליץ לכולם להתנדב כי זה "ממלא את הנפש ונותן למתנדב תחושת אושר וסיפוק פנימית, אפילו יותר ממה שזה נותן לסביבה".

יחד נדליק את האור. חנוכה 2023. פרטים על הדלקת הנרות והפעילוית בעיר, באתר ובפייסבוק של העירייה

ביקוביצקי הוסיפה: "אני רואה בקונספט של התנדבות משהו מאוד מרגש כי מדובר בעצם בהזדמנות ליצור ולתרום לחברה כל אחד בתחום הידע שלו. במקרה שלנו, אנחנו יודעים לצייר ולאייר, מתקשרים דרך אמנות חזותית. מאוד מרגש שנוצר שילוב בינינו לבין בית ספר "קרן אור" שמטרתו להפיץ אור.

אם גם אתם רוצים להתנדב, מוזמנים לפנות למחלקת ההתנדבות בעיריית הרצליה, בקישור: https://bit.ly/3ptZ2BB


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן