יעל נדב מונתה למנהלת החדשה של בית הספר אמי"ת רננים ברעננה.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

נדב, מנהלת בית הספר בפדואל, היא בעלת ניסיון בניהול, ורקע בקליטת עליה ובחינוך הבלתי פורמלי.

במכרז שערכו עיריית רעננה, רשת אמי"ת ומשרד החינוך נבחרה מנהלת חדשה לבית החינוך אמית רננים ברעננה, זאת לאחר הודעתה של עפרה פאר המנהלת בשמונה השנים האחרונות על עזיבתה לצורך ניהול תחום המנהיגות ברשת אמי"ת.

המנהלת החדשה, יעל נדב, מנהלת בשנים האחרונות את בית הספר שילת בפדואל שבמערב השומרון. היא בעלת תואר ראשון ושני בספרות עם ישראל מאוניברסיטת בר אילן, שם גם סיימה את התוכנית להכשרת מנהלים של מכון אבני ראשה.

נדב עסקה במסגרות שונות בקליטת עליה ובליווי משפחות עולות וכן בחינוך הבלתי פורמלי במסגרת בני עקיבא כרכזת איזורית וכקומונרית במספר סניפים.

בית החינוך אמי"ת רננים צוין בשנה האחרונה בפרס החינוך המחוזי  ונבחר כבית ספר מצטיין בידי משרד החינוך, לימודית חינוכית וערכית. לתלמידות אמי"ת רננים 98.1% זכאות לבגרות, ובית החינוך מוביל את התמונה החינוכית בעיר. בנוסף, בשנים האחרונות כ40% מהתלמידות מסיימות 5 יחידות לימוד מתמטיקה, בשלוש השנים האחרונות כ75% מהתלמידות לומדות 5 יחידות אנגלית, וכן 36% מהתלמידות סיימו בגרות בהצטיינות.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

ראש העיר חיים ברוידא ציין: "אמי"ת רננים הוא בית חינוך המביא את תלמידותיו למצוינות, תודה גדולה לעפרה פאר על שליחות חינוכית מיטבית וברכת ברוכה הבאה ליעל נדב. אנחנו בעירייה יחד עם אנשי מינהל החינוך, הרשת  וקהילת ההורים נסייע לה, ביחד עם הצוות המסור להעלות את בית החינוך קומה נוספת למען בנות רעננה".

ד"ר אמנון אלדר מנכ"ל רשת אמי"ת הוסיף: "אמי"ת רננים הוא בית ספר מצטיין שמקבל ונותן מענה איכותי לכל בנות רעננה. יחד עם המנהלת החדשה נפתח את עולמות החדשנות הפדגוגית ונקדם את בית הספר להיות רלבנטי לעולם המחר. התרשמנו שליעל הכישורים והיכולת להוביל את המהלך. תודה לעפרה פאר על שנים יפות בבניית קהילה חינוכית אמיתית".

ונדב סיכמה: "ביחד עם צוות יוצא מהכלל נפעל להמשיך את העשייה החינוכית, הקניית  הערכים והזהות הדתית להעצים את מגמת המצוינות בקודש ובתחומי הרוח והמדעים ולקדם שיח ויחס אישי לצד כלים ומיומנויות לעולם המחר".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן