איריס אגר מונתה למנהלת בית הספר היסודי "יצחק נבון" בהרצליה, החל משנת הלימודים הבאה.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

איריס, נשואה ואמא ל-3 ילדים, בעלת תואר ראשון ושני במנהל עסקים באוניברסיטת בן-גוריון.

איריס עבדה כאנליסטית שיווק ובחרה לעשות הסבה לתחום החינוך. היא בוגרת התכנית להכשרת מנהלים מטעם "אבני ראשה" ובעשור האחרון עבדה בבי"ס "היובל" בתל אביב, שם כיהנה כסגנית מנהלת, חברת הנהלה, רכזת אנגלית, רכזת שכבה, מחנכת ומורה לאנגלית.

אגר אמרה לאחר המינוי: "אני מתרגשת וגאה להצטרף לקהילת חינוך מפוארת בהרצליה. השאיפה שלי היא להוביל פדגוגיה איכותית עם תחושת שייכות ויחסים בינאישיים מצוינים תוך שיתופי פעולה. אני מאמינה שחשוב לראות כל אדם, להתייחס אליו ולמשוך אותו למצוינות ועשייה מתוך אתגר, סקרנות ורצון ללמוד ולהתפתח".

מנכ"ל העירייה, עו"ד אהוד לזר, ציין: "העירייה משקיעה משאבים רבים לקידום תחום החינוך והערכים בעיר, ואני גאה לומר שילדי הרצליה מוצבים במדדים הגבוהים ביותר של מערכת החינוך מדי שנה. אני מאחל לאיריס הצלחה גדולה בתפקידה, ואני סמוך ובטוח שהיא תוביל את בית הספר להישגים גבוהים, שיטיבו עם התלמידות והתלמידים".

סמנכ"ל אגף החינוך והערכים, ד"ר יעקב נחום, הוסיף: "אני מאחל לאיריס דרך צלחה בהובלת בית הספר בתחומים פדגוגיים, ערכיים וחברתיים. מינהל החינוך והערכים ימשיך להצעיד ולהכין את המערך החינוכי בעיר לקראת אתגרי העתיד".

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן