כחודש לפני פתיחת שנת הלימודים – עיריית רמת השרון החליטה לצאת למכרז להפעלת צהרוני היום בגני הילדים, על רקע בעיות רבות שהתגלו במהלך השנה בתפעול הצהרונים, והמשבר הארצי בהפעלת הצהרונים שכולל מחסור בכוח אדם.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

בהודעת העירייה להורים נמסר כי: "בשנה האחרונה חווינו משבר ארצי בכל הקשור בהפעלת הצהרונים ומציאת פתרונות כח אדם קבוע ומיומן, המשבר הזה השליך גם על הצהרונים ברמת השרון.

"מגוונים, המפעילים את הצהרונים פעלו לצד העירייה לקדם מאמצים ולפתור את המשבר לרבות תוספת תקציבים עירוניים, לצורך גיוס ושימור כח אדם אך לצערנו הדבר לא צלח ולהיפך, בתקופה האחרונה היינו עדים לשורה של מקרים שהביאו אותנו לידי החלטה לעלינו לשנות במהירות את פורמט ההפעלה בצהרוני היום. הדבר היחיד העומד לנגד עינינו הוא טובת הילדים ורמת החינוך שאנו רוצים להעניק להם. לאור אלה ולאחר דיונים רבים, החלטנו לצאת למכרז הפעלה לצהרוני גני הילדים. על פי המכרז הצהרונים יופעלו על ידי מפעיל חיצוני ויפוקחו באופן הדוק על ידי אגף החינוך העירוני".

המכרז לצהרוני היום ברמת השרון יצא בתקופה הקרובה מתוך מטרה שהמעבר לפורמט החדש יתרחש בתחילת שנת הלימודים הקרובה. באשר להחזרי תשלומים למי ששילם עבור שנה שלמה בעירייה הוסיפו: "אנחנו מבטיחים לעדכן בימים הקרובים, כמובן שנדאג שלא תאבדו את זכאותכם".

הורים רבים הביעו חשש כי המהלך לא יצלח לאור הזמן הקצר שנותר עד לתחילת שנת הלימודים ותהו מדוע המהלך לא נעשה קודם לכן.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן