28 חברי מועצת הנוער העירונית הרצליה הגיעו ביום שני (6.6) בבוקר למליאת העירייה למפגש עם מנהלי העירייה במסגרת יום של חילופי שלטון, שבמהלכו הם התלוו אליהם והתנסו בעבודתם.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

את ראש העירייה משה פדלון החליף יו"ר מועצת הנוער יואב סטרוגו, תלמיד כיתה י"ב בתיכון הראשונים. את מ"מ וסגנית ראש העיר איה פרישקולניק החליפה ראש צוות במועצת הנוער מעיין אלפי, תלמידת כיתה ט' בחטיבת בן גוריון. את סגן ראש העיר עופר לוי החליף מבקר המועצה שלו ביטון, תלמיד כיתה י"א בתיכון היובל. את מנכ"ל העירייה עו"ד אהוד לזר החליף ראש צוות במועצת הנוער בר לוי, תלמיד כיתה י' בתיכון הראשונים.

מועצת הנוער העירונית פועלת במסגרת התנדבותית שבמהלכה חבריה מהווים את נציגות הנוער באירועים רשמיים ובנוסף לכך הם מתכננים שלל אירועים בעיר לנוער וגם לאוכלוסיות וקהילות אחרות בעיר.

בפתיחת יום חילופי השלטון אמר יואב סטרוגו, יו"ר מועצת הנוער הרצליה: "היום הזה מהווה דוגמא לשיתוף הפעולה ולקשר השוטף שמתקיים בין המועצה לעירייה. בעזרת הקשר החם הצלחנו לעשות שינוי עצום – ממועצה קטנה בת 8 נציגים גדלנו ל-40 נציגים ונציגות שתורמים מזמנם ופועלים למען הנוער והקהילה בהרצליה".

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון: "תפקיד ראש העירייה הוא מרתק ומאתגר, הכולל הרבה תחומי עשייה והשפעה על חיי התושבות והתושבים. לכן צריך להיות מוכנים לתפקיד הזה עם חזון ברור לגבי המטרות והיעדים, עם יכולת החלטה וביצוע מצד אחד, והרבה רגישות מצד שני, וכמובן, עם ניסיון עשיר. אני שמח שבני דור העתיד שלנו יתלוו למנהלי העירייה ויוכלו לעמוד מקרוב על עבודתם".

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן