20 סטודנטים מצטיינים מאוניברסיטת רייכמן אשר נבחרו מתוך 250 חברי המועדון הנדל"ן באוניברסיטה, משתתפים בתכנון הפרויקט התחדשות עירונית במתחם ויצמן בעיר. הסטודנטים מעורבים בתהליך החשיבה על אופי השכונה, איפיון העסקים לאזור המסחרי ועד שיווק ומיתוג הפרויקט. במתחם אמורות לקום 1,800 יחידות דיור.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

כחלק משיתוף הפעולה נפגשו הסטודנטים עם מנכ"ל אזורים רון אבידן, גיל גורביץ, סמנכ"ל השיווק אריאל ברנסון מנכ"ל "ברייב". מדובר בשיתוף פעולה ראשון מסוגו בארץ בין חברת נדל"ן ציבורית מובילה ומועדון סטודנטים. בין היתר, הסטודנטים קיבלו הצצה לפרויקטים ושיתפו ברעיונות שיכולים לשפר את החוויה במתחם, בשטחים המשותפים בבניינים, בפארק ובשירות לתושבי המתחם העתידיים. הדיונים הובילו לתובנות חשובות שחלקם אף ייבחנו ליישום במתחם החדש.

מועדון הנדל״ן הוא המועדון הוותיק והגדול ביותר באוניברסיטת רייכמן, המכיל 250 סטודנטים ומנוהל על ידי סטודנטים שבראשם איתי לביא, יו׳׳ר המועדון. המועדון שם לו למטרה להכשיר את דור העתיד של אנשי הנדל"ן בארץ ומאגד בכל סמסטר סטודנטים נבחרים המעוניינים בהעמקת ידע ובהשתלבות בעולם העסקי. המועדון מעניק לסטודנטים מבט פנורמי מלא על תחום הנדל"ן הישראלי דרך הרצאות הנוגעות בשלבים השונים והמגוונים בשרשרת היצור של הענף, זאת לצד העמקה מקצועית בתחומים ספציפיים. במסגרת המועדון ילמדו הסטודנטים באופן מעמיק את תחומי הפיננסים, היזמות, הניהול, התכנון, השיווק וההיבטים המשפטיים המלווים כל עסקה נדל"נית.

רון אבידן: "אנו רואים ערך גדול במפגש עם הדור הצעיר ומהתובנות שלהם, בעיקר כשמדובר במוסד מוביל כמו אוניברסיטת רייכמן בעיר הרצליה. הופתעתי מההשקעה של הסטודנטים והרעיונות החדשניים שהביאו לשולחן וחלקם אף יבואו לידי ביטוי בשכונה שנקים. אזורים מאמינה ביצירת קהילות ובחדשות והשיתוף פעולה עם 'מועדון הנדל"ן' הוא השילוב הנכון של שני הדברים שיביא לתוצאה הטובה ביותר במתחם".

 

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן