יש כאלו שלקחו קשה את הסגר שנכפה עלינו בגלל הקורונה ויש כאלו כמו "צמר הליצנית" שניצלו את הזמן כדי ליצור ממנו ספר ילדים מעורר השראה

שרון יונתן

"החיים זה מה שאנחנו עושים מהם. יש כאלה שמקבלים לימון חמוץ ומסרבים לשתות אותו ויש כאלה שיודעים להפוך אותו ללימונדה מתוקה", כך אומרת קרן שלהבת, הידועה יותר בשם הבמה שלה "צמר הליצנית". מתברר שבבזמן שרובנו לקח קשה את הישיבה הממושכת בבידוד שנכפתה עלינו בגלל הקורונה, הצליחה צמר להפיק ממנו לימונדה.  

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

"סוף סוף היה לי זמן לכתוב את הספר שחלמתי עליו", היא מספרת ומוסיפה: "מדובר בספר ילדים על ג'וני פילוני, פילון חמוד שנולד בקרקס אבל הוא לא רוצה להופיע בו, אלא להיות כבאי ולהציל את חיות היער". הסיפור, אותו כתבה ואיירה צמר הליצנית, מבוסס על שיר שמופיע בדיסק הראשון שהוציאה. צמר לא הסתפקה בהפקת הספר הצבעוני והיא הפכה אותו גם לספר דיגיטלי מקסים.

בקרוב הספר יהפוך גם לערכת הפעלה לילדים שתלמד את הילדים כיצד להפוך את כל החלומות שלהם ליצירה צבעונית. "אני שמחה שיש לי אפשרות לשמח את הילדים", אומרת צמר החייכנית.

מה עוד בקנה שלך?

"יש עוד כמה הפתעות בדרך. הכל תלוי במשך הזמן של הסגר. אומרים שאחרי כל מלחמה יש תופעה ידועה של בייבי בום – תשעה חודשים אחרי המלחמה נולדים ילדים. אז אצלי אחרי אירוע כזה נולדות יצירות שמשמחות ילדים".

ליצירת קשר עם צמר הליצנית: 052-4525117

טברנה יוונית במרינה הרצליה. 6-7 ביולי 2022. 18:00-23:00 דוכני מזון, הופעות לייב. הכניסה חופשית. היווניה 06.06. יוניסיס ולהקתו 07.07

או בפייסבוק: צמר הליצנית

https://chat.whatsapp.com/GByU11ycZEC8YDSTPlPAd6


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן