חודש אוגוסט הופך כל ביקור בחוף הים לאתגר לא פשוט להורים שתרים אחר כל פינת צל. כשהחום קופח בחוץ, קניון שבעת הכוכבים מכניס את חוף הים לתוך מתחם הילדים עם צלחות מעופפות, עיצוב כובעי מצחייה ואפילו מוביל מדוזה ידידותית שתבוא לבקר

שרון יונתן

חום של אוגוסט הופך כל ביקור עם הילדים בים לפרויקט לא פשוט, וכאשר הקייטנות הסתיימו מחפשים ההורים פעילויות איכותיות עם הילדים, עדיף ללא תשלום ואם אפשר – ממוזגות בבקשה.

קניון שבעת הכוכבים בהרצליה מכניס את הים פנימה ומביא את כמה מבילויי החוף המהנים ביותר, בהפעלות ילדים משתנות מדי יום. נתחיל את השבוע בעיצוב כובע מצחייה בהתאם לאופי הילד: לילד המצחיק פונפונים צבעוניים, לנסיכה כובע טול וסרטים ורודים, חיתוכי פלמינגו לילדים אוהבי החיות, וקישוט בצדפים לילדי הטבע.

כאשר אנו מצוידים בכובע מעוצב נמשיך ליצירת צלחות מעופפות עם שבלונות באיורים קיציים: שמשיה, גלשן, דולפין, דגים וגלידה. למי שמעדיף לנוח מהים ולהיחשף לעולמות אחרים: סדנת נגרות תכיר לילדים עבודה בפטיש ומסמר, מיומנויות הברגת ברגים במברג, שיוף וחיבור בסדנת יצירת טנק נוסע איתו יוכלו הילדים לשחק בחוף – ומחוצה לו.

קניון שבעת הכוכבים הרצליה הפעלות של ילדים
פעילות לילדים בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה

את השבוע נחתום עם סדנת הכנה לבית הספר – יצירת מחברת חלומות עטופה בבדים צבעוניים, עם סימניה, סוגר ועיטורים בעיצוב אישי, ואפילו מדוזה ידידותית תגיע לבקר בסדנת יצירת מובייל מדוזה מעץ ומחרוזים.

הסדנאות יתקיימו בשבוע הקרוב – ימים ראשון עד חמישי ( 16 עד 20 לחודש), בשעות: 11:00-12:30, 17:00-18:30 בקומה שניה ליד מתחם המזון. הכניסה חופשית – יש להירשם במקום לפעילות לוויסות כמות המשתתפים, הפעילות תתקיים בקפסולות בהתאם להנחיות משרד הבריאות.


 16.8- עיצוב כובע מצחייה

17.8 – עיצוב צלחת מעופפת

18.8 – סדנת נגרות

19.8 – עיצוב מחברת

20.8 – מובייל מדוזה

קניון שבעת הכוכבים הרצליה
קניון שבעת הכוכבים. בילוי לכל המשפחה

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן