עיריית רעננה ביטלה את ההופעה עקב סירוב לשידור המופע בפייסבוק העירוני לכלל התושבים. ראש העירייה חיים ברוידא: "ביטלתי את ההופעה ממניע עקרוני וערכי ואני קורא לראשי הרשויות בארץ לייצר הסכמה סביב העניין עקרוני"

שרון יונתן

עיריית רעננה הודיעה אמש (חמישי) למנהלה האישי של שרית חדד על ביטול המופע החי שתוכנן להתקיים בפארק רעננה ביום שלישי הקרוב (9 בחודש).

טברנה יוונית במרינה הרצליה. 6-7 ביולי 2022. 18:00-23:00 דוכני מזון, הופעות לייב. הכניסה חופשית. היווניה 06.06. יוניסיס ולהקתו 07.07

בשל מגבלות הקורונה, רק 500 תושבים יכלו לצפות בהופעה החיה בפארק וכדי לאפשר לשאר תושבי העיר לצפות בהופעה, פנתה העירייה לסוכנות של הזמרת בבקשה לאפשר לשדר את ההופעה בשידור בלייב בפייסבוק העירוני, כאמור תמורת תשלום מידתי נוסף.

בעירייה ציינו כי ההופעה ל- 500 אנשים היא בעלות של 66,690 שקלים וזאת בנוסף לעלות של 40,000 להוצאות כגון ציוד נלווה, יצירת קפסולות, אבטחה וביטחון. הסוכנות דחתה על הסף את בקשת העירייה לשידור ההופעה בפייסבוק, והציעה לעירייה לחלופין להזמין בתשלום שתי הופעות חיות או הופעה שתעבור בזום ל- 1,000 תושבים בלבד. כלומר, תשלום מלא של הופעה נוספת על ההופעה הקיימת.

בעקבות כך, החליט ראש העירייה חיים ברוידא על ביטול ההופעה וזאת לאור העובדה כי לא ניתן לשדר את המופע להנאת כלל תושבי העיר. ברוידא הסביר: "ממניעים עקרוניים, מהותיים וערכיים, הודעתי למנהלה של שרית חדד על ביטול הופעתה הצפויה בפארק רעננה. במהלך כל השנה החולפת הוצאנו סכומים גדולים עבור אמנים בפלטפורמות השונות, גם לטובת הציבור וגם לעידוד וחיזוק התרבות במדינה. ודווקא לאור העובדה הזו, אני מאוכזב מהתנהלות מנהלי המופע שבוחרים לנצל את מגבלות התקופה במקום לפעול לטובה הדדית של הציבור והאמנים. בכוונתי לפנות לעמיתי, ראשי הרשויות ולמרכז השלטון המקומי, ולייצר הסכמה סביב עניין עקרוני שאלה נסיבותיו".

רוצים לקבל את הכתבות שלנו לטלפון הנייד שלכם? הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רעננה

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן