האירועים יתקיימו היום ומחר (אם לא יהיה סגר) בשדרות ביאליק, כיכר העירייה ורחוב אוסישקין. ראש העירייה, אבי גרובר: "אני קורא לרמת שרונים לקנות מעסקים ברמת השרון"

שרון יונתן

צילומים: מיכל סלע

לאחר שבשבועיים האחרונים הופתעו תושבי העיר מנגני ואמני רחוב ודמויות ססגוניים ברחוב אוסישקין וסוקולוב, ממשיכה עיריית רמת השרון באירועים לעידוד קניות ברחובות הראשיים במרכז העיר. האירועים, שמותאמים לעידן הקורונה, צובעים את המרחב הציבורי ומעוררים את הרחובות לחיים. המטרה לקיים אירועים קטנים ומהנים שלא ייצרו התקהלות וחריגה מכללי התו הסגול ומאידך יעודדו תושבים לקנות מעסקים בעיר.

"אנחנו חיים בין קורונה בריאותית לקורונה כלכלית וצריכים לייצר איזון בין השניים" אומר אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון, "האירועים האלה שמחזירים את הצבע לרחוב ואת הקונים לחנויות הם מייצרים את האיזון המושלם. אני קורא לרמת שרונים לקנות מעסקים ברמת השרון"

דני לביא מחזיק תיק התרבות בעיר: "משברים גדולים מייצרים גם הזדמנויות. השנה בגלל הקורונה הלכנו על קונספט קטן שמחובר לרחוב ובונה חיי ומסחר ותרבות אורבנית. הרעיון שהעיר לא מפסיקה להפתיע. כמי שגדל כאן פתאום ללכת ברחוב ולשמוע מוזיקה צוענית או יוונית או ג'ז סוחף זה כמו קפיצה קטנה לחו"ל. אני מאוד מחובר ושלם עם הקונספט הזה ומקווה שנוכל להפוך אותו למסורת גם בימים שאחרי הקורונה".


אז מה צפוי לכם, תושבי רמת השרון, בסוף השבוע הקרוב? 
הערב, יום חמישי, בין השעות 17:30-20:30 בשדרות ביאליק וכיכר העירייה:
שגיא זהבי – דואו בוזוקי יווני אורגינל
טריו של מוזיקה אפריקאית מקורית, גרובים מפתיעים ומלודיות מכל העולם.

מחר (במידה ולא יהיה סגר), יום שישי, בין השעות 10:00-14:00
רחוב אוסישקין מתעורר לחיים עם אמני רחוב מובילים.
בעירייה הדגישו כי כל הפעילויות יתקיימו תחת הקפדה חמורה של תקנות משרד הבריאות: עטיית מסיכה, הימנעות מהתקהלות ושמירה על היגיינה.

חזקים ביחד. לנדוורפעילות יום שישי הרחובות המסחריים של רמת השרון - ליצנית על אופניים
אירועי תרבות במרכז רמת השרון

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן