המיזם האמנותי המסורתי של רמת השרון יפתח מחר ויפעל בשני סופי השבוע הקרובים. במהלכם יציגו 32 אמנים מרמת השרון את יצירותיהם לתושבי העיר. כולכם מוזמנים

שרון יונתן

32 אמנים, תושבי רמת השרון, פותחים את הבית, הלב והסטודיו שלהם בפני הקהל הרחב בשני סופי השבוע הקרובים. הרעיון של סטודיו פתוח הוא לצרוך תרבות בבתי האומנים, כאשר תושבי העיר יקבלו 32 תערוכות שונות בבתי האומנים המשתתפים בפרויקט.

האומנים מארחים, מקיימים שיח על היצירה ומציגים את העבודות. אירוע הפתיחה למיזם יתקיים מחר (חמישי) בשעה 19:30 בשדרות ויצמן 20 ברמת השרון (מול הגלריה לאומנות). בפתיחה ניתן יהיה להציץ לעבודתם שתהיה מוצגת לתושבים בשדרה וליהנות מהנגן אדם בן עזרא.

הסטודיו הפתוח יתקיים, כאמור, בשני סופי השבוע הקרובים: 4-5 לספטמבר, 11-12 לספטמבר, כאשר שעות הפתיחה הם: שישי 11:00 עד 18:00 ושבת 11:00 עד 20:00. לפרטים נוספים לחץ כאן.

אבי גרובר ראש עיריית רמת השרון: "סטודיו פתוח הוא גם חוויה קהילתית. הליכה עם חברים ומכרים מבית לבית, כאשר כל דלת שנפתחת חושפת בפנינו צוהר ליצירה קסומה חדשה ולמפגש נעים. זוהי השנה ה-17 של האירוע והשנה, למרות כל הקשיים, הוא יתקיים. עבורי זה הישג ואני מזמין את הציבור לבקר בתערוכות. אני רוצה להודות' קודם כל' לאמני רמת השרון, שבתקופה כזאת פותחים עבורנו את ביתם וליבם. לדני לביא, מחזיק תיק התרבות, שפועל ללא לאות לשמור על הרוח גם בימים אלה, לשרון יחזקאל, מיכאל אוריון, רחל ששפורטה ומיטל ברמץ על הוצאת האירוע לפועל. זוהי תקופה קשה לתרבות, אבל כאן ברמת השרון נערכנו כדי שהמסך ישאר פתוח".

חבר המועצה דני לביא, מחזיק תיק התרבות ברמת השרון: "זאת תהיה חגיגה אומנותית נהדרת של פתיחת הבתים ולבם של האמנים שלנו, מסורת מקומית של כמעט שני עשורים ואני מזמין את הציבור המקומי והישראלי לבוא ולהנות מאומנות".

סטודיו פתוח רמת השרון. יצירות אומנים
ציור שיוצג בסטודיו הפתוח

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן