המלון הראשון של הרצליה משווק כעת רק 20 חדרים במתכונת מצומצמת של airbnb. במקביל, חלקו הפנימי יעבור שיפוץ שייארך, ככל הנראה, כשנתיים

 

בעיצומו של משבר הקורונה אחד המלונות הגדולים והוותיקים בהרצליה החליט לסגור את שעריו באופן זמני: מלון השרון עומד לפני שיפוץ המלון, שלפי הערכות ימשך כשנתיים.

מתחברים. קבוצות קיץ לכישורים חברתיים במרכז מתחברים. לפרטים נוספים: 077-2070028

תושבים שהתקשרו למלון בימים האחרונים וביקשו להזמין מקום לנופש בשבועות הקרובים נענו כי המלון מחזיק כרגע מלאי קטן של דירות בלבד ואין אפשרות להזמין מקום לנופש מחודש אוגוסט והלאה. הרמנו את הכפפה והתקשרנו בעצמנו למלון בשתי הזדמנויות כדי להבין במה מדובר. פקידי קבלה נחמדים שענו לנו הסבירו: "כרגע אנחנו לוקחים הזמנות רק ליולי כי המלון סגור ועובד רק במתכונת מצומצמת של  Airbnb. בלי שירות ואין חדר אוכל, רק 20 חדרים ובריכה. המלון לא ייפתח במתכונת הרגילה כי הוא יעבור שיפוץ פנימי וזאת לאחר שלפני הקורונה הסתיים השיפוץ החיצוני".

ניסינו להגיע להנהלת המלון כדי לקבל תגובה על סגירת המלון, אך בקבלה סירבו למסור לנו טלפון ורק הפנו אותנו לדואר האלקטרוני של מנכ"ל המלון. שלחנו הודעה עם כל השאלות ולא קיבלנו תשובות.

קצת נתונים והיסטוריה על המלון: מלון השרון ממוקם בשדרות אלי לנדאו 4 (רחוב רמת ים לשעבר), בסמוך לכיכר דה שליט וחוף השרון, הקרוי על שם המלון. במלון 175 חדרים, המתפרסים על פני 25 דונמים. מדובר במלון הראשון שנבנה בהרצליה והוא תוכנן על ידי האדריכל זאב רכטר. בשל מלחמת העצמאות התארכה בניית המלון והוא נחנך בסוף שנת 1949,  כאשר לטקס הגיעו מאות אורחים מכל רחבי הארץ, ראשי עיריות ומועצות מקומיות ונציגי מועצות שונים. בגזירת הסרט התכבד ראש עיריית ת"א ,ישראל רוקח, והוא מסר את מפתחות הבית למנהלו הארי לוי. את החגיגה פתח יוזם המפעל, משה דה שליט, שציין כי ביום פתיחת המלון מלאו 25 שנים ליסוד הרצליה. בשנת 2012 עבר המלון שיפוץ מסיבי בסכום כולל של מיליון דולרים במסגרתו חודשו 120 חדרים במלון.

מלון השרון בהרצליה. יוצא לשיפוץ

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן