ה-21 באוגוסט הוא יום השירה ולרגל זאת החלטנו לתת את הבמה הווירטואלית לאלה תדמור, זמרת מקומית בינלאומית. הנה היכרות קצרה עם אלה, כולל ביצוע לשיר הולם לסוף השבוע

 

צילומים: מוניקה פיץ, ניר אדרי

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

תחשבו רגע איך היו נראים החיים כאן בלי שירה. ברחבי העולם מציינים רבים את ה-21 באוגוסט כ"יום השירה". חשבנו שזה זמן מצוין לפרגן לזמרת ויוצרת מקומית, שנולדה וגדלה כאן בהרצליה – וגם ביקשנו ממנה להקדיש לכם קטע מיוחד לאינסטגרם של שרון און ליין.

דבר היוצרת:

אני אלה תדמור ואני זמרת ואמנית קול. גדלתי בהרצליה הצעירה ולמדתי בתיכון "הראשונים" בעיר. הייתי במגמת המוסיקה ובשכבה שלי ייסדנו מסורת של מחזות זמר במגמה ("הקטנטונים" וזמרת ראשית ב"יוסף וכתונת הפסים"), וכן הייתי בלהקה של הייצוגית של בית הספר שניהל מוסיקלית בועז קביליו – הראשון שנתן לי סולו (!) והופענו בטקסים. בצבא שירתתי בלהקה צבאית (חיל החינוך). הופעתי על במות בארץ ובעולם – במחזות זמר (צלילי המוסיקה עם רמה מסינגר, אדיפוס בפסטיבל עכו) ועשיתי דיבובים לסדרות מצוירות.

אני בוגרת תואר ראשון באקדמיה למוסיקה בירושלים, שם התמקדתי בג'אז ואלתור והכרתי את בעלי הפסנתרן הכי טוב שאני מכירה – עומר ריז'י , וביחד יש לנו כמה הרכבים (Jazz 'n Roll – קורטט ג'אז בעיבודי ג'אז ללהיטי פופ ורוק ו- Doo-Wop girls – טריו ווקאלי נשי סטייל שנות בארבעים) ושני ילדים (מיקה בת 7 ואורי בן 6).

כיום אני מופיעה הרבה עם הרכבים ותזמורות ג'אז (אברהם פלדר, ליאוניד פטשקה, אלדד שרים), עוסקת בהקלטות מהאולפן הביתי שלנו (בעיקר לאירופה) ומלמדת פיתוח קול ומכינה תלמידים לרסיטל בגרות בג'אז.

אלה תדמור. צילום: ניר ארד
אלה תדמור. דף הפייסבוק של אלה כאן. צילום: ניר ארד

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן