בימים כתיקונם היה אמור להתקיים בקרוב המיזם השנתי המסורתי, "סטודיו פתוח", שבו אמנים ואמניות ברמת השרון פותחים את בתיהם להציג את יצירותיהם בפני תושבי העיר. אך מכיוון שאנו בתקופה אחרת, יזם דני לביא, חבר מועצת עיריית רמת השרון ומחזיק תיק התרבות והאמנות בעיר, מיזם שיקרא "סטודיו סגור" ובו מחלקת התרבות מזמינה יוצרות ויוצרים להציג את יצירותיהם בפני התושבים.

מתחברים. קבוצות קיץ לכישורים חברתיים במרכז מתחברים. לפרטים נוספים: 077-2070028

בקול קורא שהופץ נכתב: "אמני ותושבי רמת השרון. אמנים פלסטים, מוזיקאים, רקדנים, קולנוע, אנימציה, סאונד וכל יוצר באשר הוא מכל תחום שהוא. בימים "סגורים" אלו נשמח להציץ לתוך העשיה שלכם. מוזמנים לשלוח אלינו במייל עבודות, צילומי סטודיו, סרטונים קצרצרים, כל ביטוי אמנותי שלכם לימי הקורונה המשונים שבאו עלינו. מוזמנים להצטרף, מחכים לחומרים מעניינים ומפתיעים. העבודות הנבחרות יוצגו בתערוכה מלווה בהמשך. תודה לכל העוסקים שנותרו לעבוד בשבילכם במחלקות התרבות והאומנות בעיר".

את העבודות השונות ניתן לשלוח במייל לכתובת: studiosagoor@ramat.hasharon.muni.il, כאשר צוות שופטים ושופטות יאגד ויאצור את העבודות הנבחרות לטובת תערוכה שמתכונתה תקבע בהמשך.

דני לביא אמר היום: "התלבטתי רבות באיזו דרך ניתן גם לייצר תוכן אמנותי לתושבי ותושבות העיר בתקופה כזו בה כולם בבית ותוכן אמנותי יכול לרומם את רוחם ולעזור להם להתאוורר רוחנית. היה לי ברור שבתקופה הזו גם אמנים ואמניות זקוקים לחשיפה ויצירה ויש כאלו שאפילו אומרים שזו תקופה פורה במיוחד עבורם. לכן היה לי חשוב לאפשר להם לצאת עם זה החוצה מהמרחב הסגור שלהם אל הענן הפתוח. אנו רוצים לעשות את זה רחב ולאפשר ליצירה לפרוח לטובת תושבי ותושבות העיר, לטובת היוצרים והיוצרות, וכמובן לטובת העיר כולה. משחק המילים שבחרנו משקף את המצב הנוכחי. קורונה אפריל 2020. חשוב לי להביע את תודתי לכל העוסקים בנושא, לאחל הרבה בריאות לכולם".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן