גם השנה תתקיים קייטנת "אקשן על גלגלים", בה ייהנו הילדים כל יום מאטרקציה אחרת. לנו נותר רק לקנא בהם

שרון יונתן

חוסר וודאות גדול היה סביב הפעלת הקייטנות הפרטיות, אבל לאחרונה ניתן אישור להפעלתם וטוב שכך. גם הקיץ תצא לדרך קייטנת "אקשן על גלגלים – כל יום אטרקציה אחרת, הכיף מתחיל פה", בניהולו של דורון גמרסני, בן 39 מהרצליה.

קייטנת "אקשן על גלגלים" מתקיימת זו השנה ה-15 במספר מוקדים ברחבי אזור המרכז השפלה מקו רעננה ועד רחובות. הקייטנה מיועדת לילדים בגילאי 6 עד 12, כאשר מרבית הילדים הם מסיימי כיתות ד' עד ו'. הרעיון הוא פשוט – כל יום נסיעה לאטרקציה אחרת ברחבי אזור המרכז והשפלה. כל יום כיף במקום אחר במקום שהילדים ימשיכו את הישיבה הממושכת בבית, ישתעממו במחשב או סתם יסתובבו ברחוב.

איסוף הילדים יתבצע מבתי ספר יסודיים בהרצליה. הקייטנה מחולקת לשלושה מחזורים, כאשר מחזור א' יחל ביום שלישי הבא, ה-14 ליולי וימשך שבועיים וחצי, עד ה-30 לחודש. הילדים שירשמו למחזור זה יהנו בין השאר מבילוי בפארק האי, משחקים וריקודים בריכה, ביקור בלונה פארק, פארק חבלים, איי גאמפ, באולינג, יום קולנוע, מתחם קיר טיפוס, מפגש מעריצים עם קווין רובין, לייזר סיטי, יום נינג'ה ועוד פעילויות רבות ומגוונות.

אטרקציה בקייטנה

שני המחזורים הבאים ימשכו שבועיים ויכללו חלק מהפעילויות והאטרקציות שהוזכרו במחזור א'. מחזור ב' יהיה בין התאריכים 2 ל-13 לאוגוסט ואילו מחזור ג' יחפוף חלקו למחזור ב' ויתקיים בין התאריכים 9 ל- 20 לאוגוסט. ילדי מחזורים אלו יזכו להופעה של בן זיני.

דורון מציין שבכל אוטובוס יש רכז בוגר ומספר מדריכים המגיעים מתנועות הנוער השונות, על פי חתך בו על כל עשרה חניכים מופקד מדריך, ההולך איתם לאורך כל יום הפעילות לכל מקום, כולל לשירותים. בנוסף, רכזי והנהלת הקייטנה מעדכנים את ההורים במשך כל היום על ידי קבוצת וואצאפ ייעודית לכל אוטובוס. האוטובוסים בהם נוסעים הילדים הינם חדשים ועם חגורת בטיחות לכל מושב. מדובר בקייטנה ברמה גבוהה מאוד שנוקטת בכל תנאי הבטיחות והזהירות.

משחקי מים בקייטנה

דורון גמרסני, מנהל הקייטנה, אופטימי לגבי קיומה ולגבי הנאת הילדים: "בשנים הקודמות מספר המשתתפים היה גבוה יותר, אבל השנה עקב המצב כמות הנרשמים ירדה. נכון להיום, כל האטרקציות פועלות באישור ובכפוף להנחיות ומובטח לנו שנבקר בהן, מלבד פארקי המים מימדיון ושפיים ופארקי השעשועים לונה פארק וסופרלנד, אשר מחכים לאישור ומקווים להיפתח בזמן. בכל מקרה, יש לנו תכנית פעולה גם למקרה ומקומות אלו יסגרו ואנו נפעל בקפסולות ולפי הנחיות משרד הבריאות, משרד החינוך ובהתאם לתנאי התו הסגול. אני משוכנע שהילדים שנרשמו וירשמו יהנו מהיציאה מהבית לאטרקציות מהנות. אחרי מה שהם עברו בתקופה האחרונה זה בהחלט מגיע להם".

קייטנת "אקשן על גלגלים"

טלפון להזמנות ובירורים: דורון 0544781055

להרשמה לחץ כאן


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן