ראש עיריית הרצליה, המשמש גם כיו"ר פורום רשויות החוף, פנה ביחד עם אופיר פז פינס, מנהל הפורום, לראש הממשלה ולשר הבריאות וביקש מהם לקבל את ההחלטה הנכונה וההגיונית – להשאיר את חופי הרחצה פתוחים גם בסופי השבוע. אנו, ב"שרון און ליין", מצטרפים לקריאה זו ותומכים בה

שרון יונתן

פורום רשויות החוף מתנגד נחרצות לסגירת חופי הרחצה בישראל בסופי שבוע. במכתב ששיגרו היום משה פדלון, ראש עיריית הרצליה ויו"ר פורום רשויות החוף, ואופיר פז פינס, מנהל פורום רשויות החוף, לראש הממשלה ושר הבריאות הם ציינו: "בעקבות קריאת הממשלה לסגירה של כלל חופי הרחצה בסופי שבוע, בשל התפשטות נגיף הקורונה, ברצוננו להביע את התנגדותנו לקבלת החלטה שכזו, בשם פורום רשויות החוף. במיוחד בתקופה קשה זו שבה אנשים רבים מבקשים בסופי שבוע למצוא מפלט ומרגוע אין מקום מתאים יותר מחופי הים".

השניים ציינו עוד: "עונת הרחצה 2020 נפתחה באיחור, בתאריך 20/5/2020, לאחר שהחופים ביצעו התאמות ונערכו לקבלת הנופשים בהתאם לכללי התו הסגול. נתוני ההידבקות מלמדים אותנו כי חופי הים הפתוחים אינם מהווים מוקד הדבקה משמעותי, אם בכלל. אין ספק כי עדיף שהציבור המבקש להתאוורר מחוץ לביתו יבחר בחוף הים הבטוח יותר, מאשר לפקוד מקומות סגורים סבירות ההדבקה גבוהה יותר. מטעמים אלו נבקשכם לשקול מחדש את הנושא ולקבל החלטה שמיטיבה עם הציבור כולו".

אנו, ב"שרון און ליין", מצטרפים לקריאה של פדלון שלא לסגור את חופי הרחצה בסופי שבוע. לפני מספר ימים נפתח דף פייסבוק שנקרא "אל תסגרו את הים" שאליו הצטרפו כבר מעל 22 אלף תושבים. לחצו כאן כדי להצטרף למחאה נגד סגירת החופים.

חוף אכדיה הרצליה יולי 2020
חוף אכדיה דרום. לא לסגירת החופים בסוף שבוע

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן