למשך כל השבוע תמתין למבקרים דקורציה צבעונית, ניחוח אביבי מזוהה שמופץ ברחבי הקניון ומבצע חג משתלם במיוחד: תו על סך 75 שקלים שניתן למימוש בחנויות הקניון על קנייה ב-500 שקלים

שרון יונתן

לאחר שבשנה האחרונה נכפה על כולנו ללכת עם מסכות שיישארו איתנו ככל הנראה עוד תקופה ארוכה, קניון שבעת הכוכבים בהרצליה בוחר ליצר תחושה אופטימית דווקא דרך חוש הריח. לקראת הפתיחה המחודשת רקחה חברת WhiteScent, שאחראית כבר מעל עשור על הריחות של רשתות המלונות הבולטות בישראל ישרוטל, פתאל ודן, כמו גם של רשתות אופנה מובילות, ניחוח מזוהה עבור הקניון שילווה את המבקרים משערי הכניסה ולאורך כל הביקור.

לצד הניחוח הייחודי מתקשט הקניון גם במאות מוביילים צבעוניים המברכים את הצרכנים: "התגעגענו", "כמה טוב לראות אותך שוב", "כמה טוב שבאת הביתה" וברכות נוספות לצד איורים צבעוניים שיקבלו את פני הבאים.

פסח הוא בכל שנה, ועל אחת כמה וכמה השנה, חג של התחדשות, אבל גם לא מעט הוצאות. קניון שבעת הכוכבים יוצא במהלך לקראת החג ומעניק 75 שקלים במתנה למימוש בחנויות הקניון המשתתפות במבצע לכל מי שיקנה בחנויות הקניון בסכום של 500 שקלים ביום אחד (בקנייה בודדת או מצטברת).

 אורי אבל, מנכ"ל קניון שבעת הכוכבים, מסביר: "אחרי חודשים שבהם חיינו נסובו רק סביב ההכרח, בחרנו להדגיש ולהעצים את חווית הקניה בקניון. אנו מקווים שהפתיחה המחודשת תסמן את החזרה המלאה לשגרה ועומלים על מנת להעניק חווית לקוח ייחודית". 

המבצע יתקיים בין התאריכים 21-26 במרץ 2021. לקבלת השובר יש לגשת עם חשבוניות הקניה לעמדת המבצע בקומת הכניסה. שעות פעילות עמדת המבצע: ימים א'-ה': 10:00-20:00, יום ו': 10:00-15:00

אורי אבל מנכ"ל קניון שבעת הכוכבים בהרצליה
אורי אבל, מנכ"ל קניון שבעת הכוכבים. חזרה מלאה לשגרה

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן