בהוד השרון מכינים לתושבים חגיגה גדולה בערב יום העצמאות עם אביב גפן, דיקלה, עברי לידר וזהבה בן במופע המרכזי בפארק 4 עונות, ועוד מגוון פעילויות והופעות לבני נוער ולכל המשפחה.
הערב יפתח בבמה המרכזית בפארק החל מ-20:30 עם ההופעה של אביב גפן והתעויוט. בהמשך יופיעו גם דיקלה ועברי לידר ולקינוח מופע חצות של זהבה בן.
בבמת המשפחה, בסמוך לפארק כל הילדים, תיערכנה שלל פעילויות בהן: הרקדה, מופע הולה הופ קרקסי והחל מהשעה 22:00 הופעה של הזמרת המקומית שרית גיל ומיד לאחריה, שרי ועוזי פוקס במופע להיטי שנות ה-70.
במתחם הצ'יל אאוט יופיעו אמנים מקומיים ו-DJ יניב סתם במסיבה עד אור הבוקר.
בספורטק הוד השרון תתקיים ביום רביעי 4.5 בשעה 22:00 מסיבת עצמאות לבני ובנות נוער עם צוקי, אגם בוחבוט, לירן דנינו ושחר סאול.
במתחם העירייה ברחוב יהושע בן גמלא 28 תתקיים ביום רביעי 4.5 בין השעות 20:15-22:30 אירוע לילדות ולילדים עם צרכים מיוחדים. מופעי ודוכני קרקס, אמן בועות סבון דוכני אוכל ועוד.
ביום חמישי 5.5 יתקיים משחק חפש את המטמון למשפחות ברחבי העיר. שלושת הזוכים במקומות הראשונים יזכו בטיסת מסוק בשמי הוד השרון. כמו כן, יתקיים ניווט ספורטיבי בפארק האקולוגי ואופני שייק.
אמיר כוכבי, ראש עיריית הוד השרון: "אחרי שנתיים של ריחוק חברתי השנה הוד השרון תחגוג ביחד ובגדול, בשורת מופעים שמתאימים לצעירים ומבוגרים לאנשים עם ובלי צרכים מיוחדים ולכלל האוכלוסיה – למי שרוצים לשמוח עם טובי הזמרות והזמרים, לאלו המבקשים לרקוד  ולשיר ולמי שרק רוצים להירגע ולהיסחף עם ה-DJ במתחם הצ'יל אאוט. אני שמח וגאה שגם השנה, חלק ניכר מהמופעים והפעילויות מבוסס על כישרונות מקומיים. בנינו תמהיל פעילויות שמשלב בין הכישרונות המקומיים, לבין האמנים המובילים בארץ וכולל אמנים ואמניות משורה של תחומים ושל סגנונות מוסיקליים. חג עצמאות בטוח ושמח להוד השרון ומדינת ישראל כולה".

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן