מעל 5,000 משתתפים הגיעו לפסטיבל היין White שנערך השבוע במרינה הרצליה. הנוכחים נהנו ממאות יינות לבנים, סמוקים ומבעבעים שייצגו את היקבים המובילים בארץ ובעולם ביומיים של שמחה עם גביע יין צונן.

מתחברים. קבוצות קיץ לכישורים חברתיים במרכז מתחברים. לפרטים נוספים: 077-2070028

החברה לפיתוח תיירות בהרצליה בשיתוף איש הענבים חגגה ברביעי וחמישי האחרונים (22-23.6) את פסטיבל היין White המסורתי, בשנתו ה-14, במרינה בעיר.

השנה היה זה הפסטיבל הגדול ביותר בהיקף היקבים המשתתפים, כמות היינות ואלפי המשתתפים שבילו במרינה. מדובר באירוע נוסף במסגרת המהלכים להפיכתה של העיר הרצליה לאחר היעדים התיירותיים המובילים והאטרקטיביים בישראל.

עפרה בל, יו"ר החברה לפיתוח תיירות בהרצליה, ציינה: "אחרי פסטיבל הבירה התוסס והסגנוני, לצד ערבי הג׳אז בשקיעה בכל יום חמישי, הגיע פסטיבל היין שכולו חגיגה לחך, לגוף ולנפש של יינות ואוכל טובים. אלפי האורחים הגיעו במיוחד לעיר הרצליה כדי ליהנות מאווירה טובה, יינות מעולם מהארץ והעולם ומגוון של מאכלים המשתלבים עם יינות לבנים. האווירה בפסטיבל הייתה משמחת, אנשים רוקדים, טועמים ונהנים תחת כיפת השמים במרינה היפה והגדולה במזרח התיכון".

בהמשך הקיץ במהלך יולי ואוגוסט יתקיימו שורה של אירועים נוספים. ביניהם: טברנה יוונית עם מיטב האוכל היווני, מוזיקה יוונית והרבה אוזו, פסטיבל זמר עברי ושירה בציבור, פסטיבל האוכל הגדול Good Food ופסטיבל הקוקטיילים הגדול בישראל.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן