בכתב האישום, שהוגש היום לבית המשפט המחוזי על ידי פרקליטות מחוז ת"א, מפורט כיצד החשוד, ישראל חיים מירושלים, הכיר את הקטינה, נפגש עימה בגינה הציבורית ברחוב התרבות ברמת השרון, סיפק לה משקה אלכוהול וביצע בה עבירות מין. הפרקליטות ביקשה את הארכת מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו

שרון יונתן

התפתחות דרמטית בפרשת אונס הקטינה ברמת השרון מלפני שבועיים: פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) הגישה היום (ראשון) לבית המשפט המחוזי בת"א כתב אישום נגד ישראל חיים, בן 24 וחצי מירושלים, בגין עבירות אינוס ומעשה סדום של קטינה בת 13, אספקת משקה משכר לקטין והפרעה לשוטר במילוי תפקידו.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד דנית סואץ, הנאשם הכיר את הקטינה באינסטגרם ובמהלך ההתכתבויות ביניהם, כתבה הקטינה כי היא בת 13 ושלחה תמונה של פניה. בהמשך קבעו השניים להיפגש בגינה ציבורית ברמת השרון.

מתוך כתב האישום: "הנאשם הגיע בתאריך 1.6.20 בשעות הערב למקום המפגש (רחוב התרבות בנווה רסקו – ש.י.), מצויד בבקבוק וודקה. השניים שתו והנאשם ביצע בקטינה עבירות מין כשהיא תחת השפעת אלכוהול וצילם את המעשים. עובר אורח (תושב העיר גיא דרור – ש.י.) הבחין בקטינה ובנאשם שרועים על הדשא והזעיק את המשטרה. שוטר שהגיע למקום שאל את הנאשם לפשר הקשר שלו עם הקטינה ובתגובה הנאשם נטל את הטלפונים הניידים שלו ושל הקטינה וברח מהמקום עד שהשוטר עצר אותו". החקירה נערכה על ידי תחנת גלילות במשטרת מחוז תל אביב.

הבקשה למעצר עד תום ההליכים המשפטיים

בנוסף, הגישה הפרקליטות לבית המשפט בקשה לעצור את החשוד עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. בבקשה צוין כי בהתכתבויות שהיו בין החשוד לקטינה יידעה אותו הקטינה מספר פעמים כי היא בת 13, ואילו החשוד היטעה אותה והניח לה לחשוב שהוא בן 17 בלבד. בתחילת חקירתו שתק החשוד, אך כאשר הוטחה בו ההתכתבות הנוגעת לגילה של הקטינה השיב שלא האמין לה שהיא בת 13 וסבר שהיא בת 17. החשוד לא ידע להסביר מדוע חשב כך גם לאחר שהקטינה אמרה לו פעמיים שהיא בת 13 ולומדת בכיתה ז'. בבקשה צוין כי בחדירה לטלפון של החשוד, שאין לו עבר פלילי, התגלו התכתבויות נוספות בינו לבין קטינות נוספות בגילאים 15-16, כאשר הוא מטעה אותן ביחס לגילו.

עוד נכתב: "כמו כן, כבר במהלך ההתכתבויות ביניהם הורה המשיב לקטינה למחוק את ההתכתבויות ביניהם והקטינה עשתה כן. נוסף על כך, המשיב ניסה לברוח כאשר שוטר פנה אליו ושאל לפשר מעשיו עם הקטינה, תוך שהוא לוקח עימו את הטלפונים הניידים שלו ושל הקטינה, בהם כאמור התגלו הראיות לעבירות שבוצעו בקטינה".

עו"ד סואץ כותבת בבקשה: "מעשים אלו של המשיב מקימים נגדו גם עילת מעצר מסוג החשש לשיבוש הליכי משפט. הנה כי כן, התגבשו בעניינו של המשיב שתי עילות מעצר: האחת נוגעת למסוכנות הרבה הטמונה במי שפונה לקטינות ביישומונים שונים, מספק להן אלכוהול ולאחר מכן מבצע בהן מעשים מיניים, והשנייה נוגעת לחשש מפני שיבוש הליכי משפט. לאור האמור לעיל, מתבקש בית המשפט הנכבד להורות על מעצרו של המשיב עד לתום ההליכים המשפטיים המתנהלים נגדו".

יש לכם רגישות? תתחברו לאתר הרווחה והחברה של ישראל!

עו"ד אבישג כהן, המייצגת את החשוד מטעם הסניגוריה הציבורית, אמרה היום: "מדובר בצעיר ללא עבר פלילי. הוא שיתף פעולה עם החוקרים ומסר גרסה להשתלשלות האירועים. על פניו, גרסתו נתמכת בעובדות כתב האישום. אנו ממתינים לקבל את חומרי החקירה ולאחר שנלמד אותם נגיב בבית המשפט".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן