שוטרי תחנת גלילות עצרו בתחילת החודש ברחוב סוקולוב בהרצליה אדם בן 27, כאשר ברכבו היו עשרות גרמים של סמים, לאחר שביצע באותו לילה 6 עסקאות סחר בסמים ברחבי העיר.
שוטרי הסיור העירוני של תחנת גלילות עת שבדקו את החשוד, מצאו כי הוא נוהג ברכב ללא רישיון בתוקף וללא ביטוח. בשל ריח חזק של סם שנדף מהרכב, ביצעו השוטרים חיפוש ברכב ותפסו חומר חשוד כסם שלא לשימוש עצמי, מחולק בשקיות ואריזות נפרדות, במשקל כולל של כ-168 גרם נטו, וכן כסף מזומן בסך של 10,270 ש"ח.
חוקרי תחנת גלילות שהפעילו אמצעים טכנולוגיים חשפו כי באותו לילה, ביצע הנאשם תוך ארבע שעות בלבד שש עסקאות מכירה של סמים בהרצליה.
הצעיר נעצר על ידי השוטרים ומאז מעצרו הוארך מעת לעת. עם סיומה של החקירה, הגישה נגדו השבוע יחידת התביעות המשטרתית של מחוז תל אביב כתב אישום, הכולל שישה אישומים של יצוא, ייבוא מסחר, הספקה של סמים מסוכנים, החזקת סמים שלא לצריכה עצמית ונהיגת רכב ללא ביטוח וללא רישיון בתוקף. בנוסף, ביקשה התביעה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים.
על פי כתב האישום שהוגש נגד הצעיר, הוא קיבל הזמנות לאספקת סמים באמצעות יישומון הטלגרם, שהמסרים בו מוצפנים, יצר קשר טלפוני בהודעות עם הלקוחות לתיאום הגעתו ונסע לספק להם את הסמים.

יחד נדליק את האור. חנוכה 2023. פרטים על הדלקת הנרות והפעילוית בעיר, באתר ובפייסבוק של העירייה

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן