מדור "קוראים כותבים און ליין" יוצא לדרך עם טור אישי של ליאת נחום, הקוראת לבעלי החנויות לגלות אחריות ולשמור על בריאות לקוחותיהם. רוצים לכתוב לנו על נושא עירוני המעניין אתכם? שלחו מייל: contact@sharonline.co.il

קמפניים רביים מופנים בתקופה הזו על מנת לעודד את תושבי העיר לרכוש ברחובות הרצליה ורמת השרון ולעודד את העסקים הקטנים. בימים אלו, כשהקניונים סגורים, גם ללא קמפניים כולנו נוהרים לחנויות הרחוב, אך מסתבר, כי לא כולנו לקוחות רצויים לבעלי העסקים.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

בחנויות רבות המוכרים מסתובבים ללא מסכה והדבר מחריף שבעתיים בחנויות לממכר מזון. לא מקפידים שהלקוחות יעטו מסכה, כל קשר בין מספר האנשים שמותר להכניס לעסק כחוק למספר האנשים בפועל מקרי בהחלט. בחלק מבתי העסק אתה זוכה למבטים כועסים, מלמולים מתחת לשפה ואפילו להרמות קול כאשר אתה מבקש מהם לעטות מסכה ולשמור על הכללים הבסיסיים, תגובות המותירות את הלקוח שבסך הכל מנסה לשמור על בריאותו ועל בריאות הסובבים, מבויש וחסר מילים.

ממתי הרצון לשמור על בריאותינו הפך למילה גסה או לחוצפה? ממתי קניה בעיר הפכה להיות חוויה מלחיצה למי שבסך הכל מנסה לשמור על בריאותו? היכן המחשבה על אנשים מבוגרים ואנשים בסיכון שגם להם מגיע להרגיש בטוחים ולערוך קניות ללא פחד? ויתרה מכך, היכן המחשבה על אלו שמקור פרנסתם נגדע, שהעסקים שהם מנהלים עדיין סגורים, וככל שהתחלואה לא תרד הם ימשיכו לשבת בבית? היכן הערבות ההדדית לשמור על עצמכם עבור כולנו, על מנת שכולנו נוכל לחזור לעבוד ולהתפרנס בכבוד.

ושאלה חשובה לא פחות, איפה הפיקוח על העסקים בעיר? מדוע כפי שמעודדים את הקניה בעיר, אין מחשבה גם על תושבי העיר כולם שאמורים לחוש בטוחים ומוגנים בעיר מגוריהם ולא לעבור מחנות לחנות עד שימצאו מקום שמכבד את הכללים על מנת שיוכלו לרכוש מוצרים.

כולנו חולמים על חזרה לשגרה, על היום שאחרי הקורונה. בימים אלו החלום הזה מתחיל להיראות מציאותי. בעלי העסקים שאינם מכבדים את החוקים ובגלל זה אנחנו נמנעים מלהיכנס לחנות, אלו שמעזים להשיב בוולגריות כלפי לקוחות שמבקשים לכבד את הכללים, תדעו לכם שאותנו הפסדתם, לא רק להיום כשאנחנו מפחדים להיכנס לעסקים שלכם, אלא גם ליום שאחרי. לאלו שבוחרים לכבד את הכללים ובחנויות שלהם אנו מרגישים בטוחים, תהיו גם אתם בטוחים, גילינו אתכם בתקופה הזו, אנחנו נשוב אליכם תמיד.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן