גם עיריית רמת השרון הודיעה על הפסקתם וסגירתם של כל הפעילויות, האירועים והמקומות בעקבות ההנחיות החדשות שניתנו במוצאי שבת

שרון יונתן

בעקבות המשך התפשטות מגפת הקורונה וההנחיות החדשות עליהן הצהיר אמש (מוצ"ש) ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נערכת גם עיריית רמת השרון למצב החדש.

בעיריית רמת השרון ציינו כי לאור המצב החדש מוקד 106 יעבוד 24 שעות וייתן מענה לכל צורך. ראש העירייה, אבי גרובר, המנכ"לית שירלי פאר יגרמן, מחזיקי התיקים והצוותים השונים קיימו במהלך סוף השבוע שורה של הערכות לקראת המצב החדש.

בתחום החינוך: גני ילדים, המעונות ומסגרות החינוך המיוחד יצטרפו לבתי הספר ויהיו סגורים. בתי הספר יקיימו לימודים מרחוק, כאשר מנהלות בית הספר והמחנכות יהיו בקשר שוטף עם התלמידים בנוגע להנחיות לימוד מרחוק. פעילות תנועות הנוער תיפסק עד להודעה חדשה.

המוקד העירוני 106 בשיתוף השירות הפסיכולוגי החינוכי  יפעיל מערך תמיכה טלפונית להורים בין השעות 8:00 ל- 22:00. המערך יהיה פתוח גם לייעוץ ותמיכה לכל צוותי החינוך.

כמו כן, הוחלט כי לא יתקיימו חוגים במרכזים הקהילתיים, לא יתקיימו תחרויות וחוגי ספורט קבוצתיים, הקאנטרי והבריכות העירוניות יסגרו. הספריות הציבוריות יהיו סגורות לקהל הקוראים ויהיה הניתן להשתמש בשירותי הספרייה אונליין באתר הספרייה. כל מסגרות הגיל השלישי לא יתקיימו. ההופעות בבית יד לבנים ואירועים עירוניים נדחו לעת עתה, הגלריה העירונית והמוזיאון הגיאולוגי לא יפעלו.

בעירייה הוסיפו כי לא תתבצע קבלת קהל במחלקות העירייה, אך יהיה ניתן לבצע את מרבית התשלומים העירוניים באתר העירייה

ברשת מגוונים ציינו כי החל מהיום לא יתקיימו צהרוני בתי הספר, תכנית יול"א בגני הילדים ופעוטון תלתן. כל החוגים, פעילויות לגיל הרך, הרצאות, סדנאות ואירועים מבטלים לאלתר.

במגוונים אמרו: "חשוב לנו כארגון קהילתי לשמור על הצביון שלנו ולתת מענה ותמיכה לקהילה ואנו נמצא דרך לעשות זאת גם בעת חירום ותחת המגבלות החדשות. נבחן את ההנחיות וננסה לתת מענה קהילתי והפוגתי בתקופה הזו".

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "שרון אונליין" בעירכם וקבלו עדכונים על הקורונה בזמן אמת :

👈 לקבוצת העדכונים של תושבי הרצליה >>>  

👈 לקבוצת העדכונים של תושבי רמת השרון >>> https://chat.whatsapp.com/DsIFJ8k5vMx0S5QACnfWMy


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן