בעיריית הרצליה לא מתכוונים להתפשר והודיעו כי תושבים שידליקו מדורות בל"ג בעומר, בניגוד להנחיות המדינה, יקנסו בסכום של 500 שקלים

שרון יונתן

עיריית הרצליה הודיעה היום (ראשון) כי תאכוף את הנחיית איסור הדלקת מדורות בל"ג בעומר ותטיל קנס בגובה 500 שקלים על מי שיפר את התקנה שאישרה הממשלה – איסור להבעיר מדורות בל"ג בעומר בכל רחבי הארץ או לשהות לצידן.

טברנה יוונית במרינה הרצליה. 6-7 ביולי 2022. 18:00-23:00 דוכני מזון, הופעות לייב. הכניסה חופשית. היווניה 06.06. יוניסיס ולהקתו 07.07

בנוסף, הדגישה העירייה כי חל איסור על הדלקת מדורות גם בשטחים פרטיים, בהם חצרות בבתים. זאת כחלק מהפעילות למניעת התקהלויות במסגרת המאבק בקורונה. במקביל, פרסמה העירייה הצעות שונות להורים ולילדים לחגיגת ל"ג בעומר אלטרנטיבי, באמצעות הפעלות שונות ודפי משחק.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, הבהיר: "המדורות שכל כך מאפיינות את החג הן מוקד שמרכז סביבן אנשים, ילדים ומבוגרים כאחד, העומדים בקרבה מסוכנת. לכן נפעל במלוא החומרה למניעת הדלקתן".

מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, ציין: "מעבר להיבט הסביבתי שיש במניעת מדורות, הרי שהשנה, עם ההשלכות הבריאותיות המתחייבות מהתפשטות הקורונה, הדלקת מדורות והתקהלויות סביבן עשויה להוות סכנה ממשית".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן