האם בקרוב תלמידי הרצליה, רמת השרון ורעננה יהיו פטורים מבידוד? אתמול פורסם שראש הממשלה רוצה לקדם מהלך שבערים ירוקות הדבר יצא לפועל וכזכור שלוש הערים שלנו ירוקות.

אדום ירוק גורמה במחירי שוק מבצע בשר טחון טרי 2 ק"ג ב-100 ש"ח. חדש! סניף הרצליה

בינתיים, נמשכת הירידה ההדרגתית והמעודדת במספר המאומתים. נפתח היום עם רמת השרון שמספר המאומתים בה כבר עומד על 54, הנמוך ביותר מאז ה- 16 ביולי. אחוז הבדיקות החיוביות ממשיך לרדת ועומד על 0.5 מתוך 437 בדיקות קורונה ביממה האחרונה. מספר המבודדים עומד על 414 וציון הרמזור ממשיך לרדת ועומד כבר על 2.8.

בהרצליה ירד מספר המאומתים ועומד כבר על 169, הנמוך ביותר מאז ה- 21 ביולי. גם בהרצליה ירידה מתמשכת באחוז הבדיקות החיוביות שעמד ביממה האחרונה על 0.9 בלבד וזאת מתוך 1,519 בדיקות קורונה. מספר המבודדים גם בירידה הדרגתית ועומד על 1,407. ציון הרמזור בהרצליה ממשיך לרדת ועומד על 3.4.

ברעננה מספר המאומתים קרוב להחליף קידומת ועומד היום על 201, כאשר אחוז הבדיקות החיוביות הוא הגבוה מבין הערים שלנו ועומד על 1.1 מתוך 976 בדיקות קורונה. מספר המבודדים עומד על 754 וציון הרמזור נותר על 4.3, כך שבניגוד להרצליה ורמת השרון, רעננה עדיין לא ביססה את עצמה כעיר ירוקה מובהקת.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן