צמרת העירייה נכנסה לבידוד עקב מגע עם עובד עמותת בני הרצליה שחלה בקורונה. בתוך כך, מספר החולים בהרצליה ממשיך לעלות בקצב מדאיג

שרון יונתן

התפשטות מגפת הקורונה בהרצליה נותנת את אותותיה על צמרת העירייה: משה פדלון ראש העירייה (בתמונה), יהודה בן עזרא מנכ"ל העירייה ועופר לוי סגן ראש העירייה נכנסו לבידוד. כזכור, אתמול בערב פרסמנו כי עובד בעמותת בני הרצליה חלה בקורונה ובגלל שבא במגע עם בכירי העירייה בישיבות עבודה הוחלט על כניסתם לבידוד.

בהודעה שהוציאה העירייה הבוקר נכתב: "על פי הנחיות משרד הבריאות עד לקבלת תוצאות וכדי למנוע הידבקות נוספות, נכנסו לבידוד ראש העירייה, סגנו שהוא גם מחזיק תיק הספורט, מנכ"ל העירייה וגורמים מקצועיים נוספים שבאו איתו במגע. העירייה הודיעה כי היום לא תתקיים קבלת קהל בעירייה והעובדים הונחו שלא לקיים ישיבות עבודה עם גורמי חוץ"

משה פדלון אמר הבוקר: "חשוב לי לעדכן אתכם שאמש התברר לנו שבבניין עיריית הרצליה נמצא עובד עמותת בני הרצליה אשר אומת כחולה קורונה. לאור הנחיות משרד הבריאות וכמקדם ביטחון, אני וגורמים מקצועיים נוספים מקרב עובדי העירייה – נכנסנו לתקופת בידוד.  אני חוזר ומפציר בכם לשמור על 3 כללי הברזל: שמירת מרחק של 2 מטרים, עטיית מסכה ושטיפת ידיים. אני מבטיח לכם כי עיריית הרצליה תמשיך להעניק לכם את השירותים העירוניים הטובים ביותר וגם בימים אלו אנו עומדים לרשותכם באמצעות המוקד העירוני (106), האתר העירוני ודף הפייסבוק שלנו. שימרו על עצמכם  ובריאות לכולכם".

בתוך כך, עלייה מדאיגה מאוד במספר חולי הקורונה בהרצליה. על פי נתונים שפירסם הבוקר משרד הבריאות מספר הנדבקים הכללי עלה בהרצליה ל-146, עלייה של 11 חולים בשלושת הימים האחרונים. רק לשם השוואה, עד לפני שבועיים וחצי עמד מספר הנדבקים על 111, כלומר, בתקופה זו התגלו בהרצליה 35 חולים, כאשר בשלושת השבועות הראשונים של חודש מאי התגלה בהרצליה רק חולה בודד.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן