מגפת הקורונה מביאה אותנו למצב שלא הכרנו – העירייה תעבוד החל ממחר בבוקר (ראשון) במתכונת חירום ופעילויות רבות יופסקו לאלתר

שרון יונתן

עיריית הרצליה עוברת לעבוד במתכונת חירום ולא תקיים קבלת קהל בבנין העירייה. כך הוחלט הערב בעקבות ההנחיות החדשות שעליהן הצהיר הערב (שבת) ראש הממשלה, בנימין נתניהו, במסיבת עיתונאים שקיים.

בין השאר הודיע נתניהו על כך שתופסק לאלתר פעילות גני הילדים, הפעוטונים והחינוך המיוחד ויסגרו מקומות הבילוי והפנאי. כמו כן, הינחה נתניהו לשמור על מרחק 2 מטר בין אנשים ושלא תהיה התכנסות של למעלה מ-10 אנשים בחדר.

בעקבות כך, הודיעה העירייה כי היא עוברת לעבודה במתכונת חירום ולא תקיים קבלת קהל בבניין העירייה. כמו כן יופסקו לאלתר כל פעילויות הספורט (בני הרצליה), המתנ"סים, הספריות, החוגים, החינוך הבלתי פורמאלי וכלל פעילות התרבות והפנאי העירונית.

העירייה תמשיך במתן שירותים עירוניים חיוניים, כאשר ראש העירייה, משה פדלון, הודיע על הפיכת המוקד העירוני למרכז שליטה עירוני שיעבוד במתכונת חירום שתשפר את יכולת המענה המיידי על פי מידת הדחיפות ותחומי הצרכים בעת זו.

מרכז השליטה יעבוד במתכונת של מכלולים שיתנו מענה מיטבי בתחומים של פיקוח, ביטחון וסביבה, רווחה, בריאות, קהילה, חינוך, ולוגיסטיקה. זאת, תוך פיקוח שוטף על ביצוע משימות. בנוסף, עוברת העירייה לעבוד על פי צוותים משימתיים שיטפלו במשברים מקומיים ובמשימות מיוחדות ודחופות. בימים אלו מכלול השליטה עומד לשירות התושבים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע בטלפון 106.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן