הנחיות משרד הבריאות ממשיכות להיות לא ברורות וללא ממוקדות. כך גם לגבי הפרסום באתר המשרד לפיו חולה קורונה שהה בימים שני עד חמישי בשבוע שעבר בסניף קופת חולים מכבי ברחוב הנצח ברמת השרון למשך חמש שעות מדי יום. איפה בדיוק הוא שהה בתוך המבנה הענק? את זה לא מספרים לנו

שרון יונתן

רבות דובר ונכתב על התנהלות משרד הבריאות בתקופת התפשטות נגיף הקורונה, אבל נראה שאחד הדברים ההזויים ביותר זה האופן שבו מפרסם משרד הבריאות את המקומות בהם שהו חולי קורונה – בצורה כללית מאוד ומעורפלת, שגורמת בעיקר לבלבול.

קחו למשל את הפרסום בשבוע שעבר על שהייה של חולה קורונה בסניף קופת החולים מכבי ברחוב הנצח ברמת השרון בימים שני עד חמישי בשבוע שעבר, כאשר בימים שני ושלישי (8 ו-9 לחודש) בין השעות 8:00 עד 13:00 ובימים רביעי וחמישי (10 ו-11 לחודש) בין השעות 18:00 עד 23:00. סביר להניח שמדובר באיש צוות רפואי או אחד העובדים במקום, אבל איפה בדיוק שהה חולה הקורונה? באיזו קומה? באיזה אגף? באיזו מחלקה? באיזו מרפאה? על זה כמובן שלא תקבלו פירוט באתר משרד הבריאות.

תושבת רמת השרון אומרת: "זה ממש לא אחראי לפרסם בצורה הזאת. מה הם מצפים? שכל מי שביקר בסניף בארבעת הימים המצוינים באתר יכנס לבידוד? אם כן, זה אומר אלפי אנשים. הרי כל יום פוקדים מאות אנשים את הסניף: טיפת חלב, מרפאת שיניים, מוקד, מעבדה, רופאים, מכבי טבעי, בית מרקחת, פיזיוטרפיה. ברור שבפרסום כללי כמו שזה היום אף אחד לא יכנס לבידוד, אז מה עושה בזה משרד הבריאות?"


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן