בישוב הפסטורלי מצפון להרצליה היו מספר מקרי הדבקה בודדים מפרוץ המגפה, אך נכון להיום אין בו חולי קורונה פעילים. ראש מועצת כפר שמריהו, סרג' קורשיא, לתושבים: "שמחתי מאוד לראות אירועים בהם הקפידו על מספר משתתפים של פחות מ- 20 איש הנערכים בחצרות הבתים"

שרון יונתן

בעוד שבעיר הסמוכה לה יש 127 חולי קורונה פעילים, בכפר שמריהו מספר החולים עומד כרגע על אפס וזאת לאחר שהתגלו בה מקרי הדבקה בודדים מפרוץ המגפה. אז נכון, מדובר בישוב קטן המכיל רק 2,400 תושבים, אבל אין ספק שזהו נתון מעודד עבור תושבי המועצה המקומית.

באיגרת לתושב שהוציא לאחרונה ראש מועצת כפר שמריהו, סרג' קורשיא, הוא ציין: "לשמחתי, מצב התחלואה הנוכחית בכפר ירד בחזרה ל-0 חולים. על מנת לשמור על מצב זה עלינו להמשיך ולהקפיד בשמירת ההנחיות: ריחוק חברתי, מסיכות, היגיינה. שמחתי מאוד לראות אירועים בהם הקפידו על מספר משתתפים של פחות מ-20 איש הנערכים בחצרות הבתים"

קורשיא הוסיף: "חשוב לציין כי משטרת גלילות בודקת אירועים רבים וכאשר יש חריגה מההנחיות, המשטרה קונסת את בעלי הבית וסוגרת את האירוע. על מנת להמשיך ולשמור על היחסים הטובים של כפר שמריהו עם משטרת גלילות, אנא קבלו בהבנה את הבדיקה המשטרתית של האירוע. כאשר השוטרים יספרו ויראו כי יש עד 20 אנשים באירוע הם ימשיכו בדרכם עם חיוך ויאפשרו לכם לחגוג בלא הפרעה".

סרג' קורשיא ראש המחועצה כפר שמריהו
סרג' קורשיא, ראש מועצת כפר שמריהו. אפס חולי קורונה

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן