מדובר במספר נדבקים שממשיך להיות גבוה מאוד לעומת השבועות האחרונים. לתלמידי שז"ר ותיכון חדש, שנכנסו היום לבידוד, הצטרפו גם תלמידי קפסולה בשכבת כיתה ה' בבית הספר היסודי "לב טוב". בעקבות התחלואה במוסדות החינוך: בשבוע האחרון זינוק של מעל 300 תושבים שנכנסו לבידוד

שרון יונתן

מספר הנדבקים בקורונה בהרצליה ממשיך לטפס בצורה מדאיגה מאוד. לאחר שדיווחנו אתמול ב"שרון און ליין" כי מיום ראשון נוספו 59 נדבקים חדשים, אז היום הנתון הוא אפילו קשה יותר: תוספת של 22 נדבקים חדשים מאתמול ובסך הכל מספר הנדבקים בהרצליה עומד כבר על 868, כאשר רק ביום ראשון השבוע עמד על 787. מספר החולים הפעילים עלה מאתמול בשישה ועומד על 155 נכון להיום וזאת בזכות העלייה במספר המחלימים: 708 כיום לעומת 692 אתמול.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

מספר התושבים בהרצליה הנמצאים בבידוד ביתי קפץ בצורה חדה מאוד ביממה האחרונה ועומד על 926 לעומת 817 אתמול. כמובן שהגורם העיקרי לעלייה במספר התושבים הנמצאים בבידוד הוא בתחלואה במוסדות החינוך. רק לשם השוואה, ביום פתיחת הלימודים עמד מספר התושבים בבידוד בהרצליה על 600.

בין אלו שנכנסו היום לבידוד נמצאים גם תלמידי אחת הקפסולות ומורה בשכבת ה' בבית הספר היסודי "לב טוב" בהרצליה הצעירה וזאת בעקבות חשיפה לחולה מאומת בקורונה. כזכור, היום בבוקר פרסמנו כי גם תלמידים מבית הספר היסודי שז"ר ומתיכון חדש נכנסו לבידוד בשל חשיפה לחולים מאומתים. הקורונה הגיעה גם לחט"ב סמדר במערב העיר, שם נכנסה אחת מכיתות ח' לבידוד בעקבות חולה מאומת.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן