הנתון שבכותרת ממחיש יותר טוב מהכל את התפרצות המגפה בחודש האחרון. מספר הנדבקים בהרצליה עומד כיום על 170, מתוכם 55 חולים פעילים

שרון יונתן

חודש יוני, בו התפרצה מחדש מגפת הקורונה, הגיע לסיומו וזה הזמן לערוך השוואה לחודש מאי, בו המגפה דעכה. לפני כן, הנה לפניכם תמונת מצב עדכנית בהרצליה: מנתונים שפירסם הבוקר (רביעי) משרד הבריאות עולה כי בהרצליה יש כבר 170 נדבקים לפי הפירוט הבא: 55 חולים פעילים (מתוכם רק 4 מאושפזים), 111 תושבים שהחלימו מהמחלה, ארבעה שנפטרו ממנה. כתוצאה מהבידוד של ילדי הגנים זינק מספר התושבים שנמצאים בבידוד ל- 491, לעומת 375 רק שלשום. מספר הבדיקות בקרב תושבי העיר עומד על 9,921.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

ועכשיו להשוואה המעניינת בין שני החודשים האחרונים שמראה על ההתפרצות שכה קיווינו שלא תשוב: בתחילת יוני עמד מספר הנדבקים על 107, כלומר, שבחודש האחרון נוספו בהרצליה 63 נדבקים נוספים. מספר החולים הפעילים בתחילת יוני עמד על 10, כיום כאמור על 55. לעומת זאת, לאורך כל חודש מאי התגלה נדבק אחד בהרצליה וזאת אנו יודעים מכיוון שבתחילת מאי עמד מספר הנדבקים על 106. נותר רק לקוות שבחודש יולי תחזור המגמה של חודש מאי ולא של החודש האחרון.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן