הרצליה מקבלת יותר מ-100 נדבקים בשתי היממות האחרונות, מה שהופך את העמידה ביעדי "מבצע ברקת" להפחתת התחלואה לבלתי הגיוניים, כבר אחרי יומיים בלבד. גם רמת השרון חוזרת למספר דו ספרתי של נדבקים  

שרון יונתן

עיריית הרצליה, שיצאה שלשום (חמישי) ל"מבצע ברקת" לצמצום נתוני התחלואה, מבינה כבר אחרי יומיים כי היא רחוקה מאוד מעמידה ביעדים, כאשר רק ביומיים הראשונים של החודש נוספו בתחומה 109 נדבקים: 38 אתמול ו-71 היום. היעד מלכתחילה, שעמד על 100 חולים פעילים עד סוף אוקטובר ומעבר לרשות ירוקה, היה הזוי ומופרך בצורה קיצונית וזאת לאור 719 הנדבקים שנוספו בהרצליה רק במהלך חודש ספטמבר ומספר חולים פעילים שהכפיל את עצמו בשבועיים וחצי האחרונים. היה עדיף אם עיריית הרצליה הייתה מציבה יעדים ראויים והגיוניים יותר לביצוע.

כאמור, בהרצליה נוספו ביממה האחרונה 71 נדבקים, אחת היממות עם מספר הנדבקים הגבוה ביותר בעיר מפרוץ המגפה. סך הנדבקים עומד על 1,558 ואילו מספר החולים הפעילים חצה לראשונה את ה-400 ועומד הערב על 404.

גם ברמת השרון נרשמה יממה לא טובה. לאחר שכבר ירדה ל-9 נדבקים ביממה שעברה עלתה שוב רמת השרון למספר דו ספרתי והפעם עם תוספת של 23 נדבקים, כאשר מספרם מפרוץ המגפה עומד על 708. מספר החולים הפעילים נותר על 212 כמו אתמול, אבל זאת בזכות עלייה חדה במספר המחלימים.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן