הביקורת של "שרון און ליין" מאתמול עשתה את שלה ומהיום נתוני התחלואה ופילוח החולים לפי שכונות ואזורים נמצאים באתר האינטרנט ובדף הפייסבוק של העירייה. שאפו לעירייה על השינוי המהיר והמתבקש

שרון יונתן

שינוי בשקיפות העירונית בכל הקשור לנתוני התחלואה בהרצליה: היום בבוקר הופיעו לראשונה נתוני התחלואה העדכניים והפילוח לפי שכונות ואזורים באזור התוכן המיועד באתר האינטרנט העירוני ובדף הפייסבוק של העירייה.

כזכור, אתמול מתחנו ביקורת ב"שרון אן ליין" על חוסר השקיפות של העירייה בכל הקשור לחשיפת נתוני התחלואה והפילוח האזורי של החולים. אנו יודעים גם לתת מילה טובה כשצריך, אז כל הכבוד לעירייה על השינוי המהיר והמתבקש.

ולעדכון היומי: בהרצליה נוספו ביממה האחרונה 21 נדבקים ומספרם עומד על 1,401 מפרוץ המגפה. למרות זאת, מספר החולים הפעילים ירד ביממה האחרונה ל-345 לעומת 357 אתמול וזאת בזכות עלייה גדולה במספר המחלימים ביממה האחרונה: 1,047 היום לעומת 1,017 אתמול. ירידה נרשמה במספר התושבים בבידוד שמספרם ירד סוף סוף מתחת לאלף: 986 היום לעומת 1,052 אתמול.

כמות החולים לפי שכונות ואזורים (בתמונה למעלה): מרכז העיר – 103, הרצליה הירוקה – 53, נווה עמל – 52, הרצליה פיתוח – 30, יד התשעה – 17, הרצליה ב' – 14, נווה ישראל – 14, שכונת ויצמן – 12, גן רש"ל – 10, הרצליה הצעירה – 8.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן