בשל העלייה בתחלואה בכפר שמריהו, המועצה המקומית מוגדרת כעת כרשות "צהובה". בנוסף, יש בישוב עוד 22 תושבים בבידוד

שרון יונתן

כפר שמריהו הוא ישוב קטן יחסית אבל מתברר שהקורונה לא פוסחת גם עליו, כאשר נכון להיום יש בכפר 9 חולים פעילים ו-22 תושבים הנמצאים בבידוד. כך פירסם היום (שני) סרג' קורשיא בדף הפייסבוק של המועצה המקומית. בעקבות מספר החולים, כפר שמריהו מוגדרת כרשות "צהובה" וזאת לאחר שעד כה הוגדרה כרשות "ירוקה".

החברה העירונית לפיתוח תיירות הרצליה מארחת את פסטיבל ג'אז על הים. בימי חמישי 19:30-21:00 חוף אכדיה על הדשא. 9.6.22 ישרא-דיקסי בנד. 16.6.22 עדן הולן ואילן ליבוביץ'. 23.6.22 ליאוניד בטשקה. 30.6.22 חמישיית אסף יוריה וז/וקה פרפיניאן

קורשיא ציין כי מתוך 22 המבודדים, 5 היו במגע עם חולה מאומת ו-17 חזרו מחו"ל ולכן נדרשו להיכנס לשבועיים בידוד. מספר המבודדים צפוי לעלות משמעותית עם שובם של תושבים שטסו לחו״ל לתקופת החגים.

קורשיא הוסיף: "עם סגירת מערכת החינוך והצופים בתקופת הסגר, המוקדים אשר קיים לגביהם חשש התקהלות והדבקה הם: בית הכנסת, המרכז המסחרי, גני השעשועים ובתים פרטיים אשר מארחים. מתווה בית הכנסת לחגים נותר בעינו כל עוד לא ישתנה הסטטוס ליישוב אדום. גני השעשועים יוותרו פתוחים לעת עתה. אנו בוחנים את הנושא בשיתוף פיקוד העורף ומשרד הבריאות ויתכן ונאלץ לסגור אותם".להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן