כך עולה מפילוח החולים הפעילים בקורונה ברמת השרון לפי שכונות, כפי שמופיע באתר האינטרנט של העירייה. ביממה האחרונה נוספו ברמת השרון עוד 9 נדבקים ומספר התושבים הנמצאים בבידוד עלה בכמה עשרות

שרון יונתן

שכונת מורשה, הגדולה מבין שכונות רמת השרון, היא באופן טבעי גם בעלת מספר חולי הקורונה הגבוה ביותר בעיר עם 42 חולים פעילים, נכון להיום. כך עולה מנתונים המופיעים בפורטל הקורונה המעודכן והנגיש באתר האינטרנט של עיריית רמת השרון, בו ניתן למצוא את כל הנתונים העדכניים לגבי תחלואת הקורונה ברמת השרון.

שכונת מורשה מובילה בפער עצום בפרמטר זה על שאר השכונות בעיר: נווה מגן – 15 חולים פעילים, הדר – 14, גולן – 10, אלון – 9, נווה רום – 8, קרית יערים – 5, נווה רסקו – 4, נווה גן – 2.

על פי הנתונים העדכניים, מספר החולים הפעילים ברמת השרון עומד על 117, אם כי בפילוח לפי שכונות הסכום המצטבר הוא 109. יש לציין כי מדובר במספר החולים הפעילים כעת ולא במספר הנדבקים מפרוץ המגפה.

אפרופו מספר הנדבקים, ביממה האחרונה נוספו ברמת השרון 9 נדבקים ומספרם מפרוץ המגפה עומד כבר על 469. כאמור, מספר החולים הפעילים עומד על 117 לעומת 111 אתמול, כאשר מספר המחלימים עומד על 347. מספר התושבים הנמצאים בבידוד קפץ מיממה האחרונה – 412 היום לעומת 362 אתמול.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן