נתונים כאלו לא ראינו כבר הרבה זמן. לשם השוואה, בשבוע שעבר עמד מספר הנדבקים בהרצליה על 55 במשך שבוע שלם. מספר החולים הפעילים בהרצליה עלה ל-149. ברמת השרון מגמה הפוכה: רק 5 נדבקים מיום ראשון השבוע

שרון יונתן

צילום: באדיבות מכבי שירותי בריאות

העלייה במספר הנדבקים הארצי נותנת את אותותיה בהרצליה ובגדול, אבל פוסחת על פני רמת השרון. כך עולה מנתונים שפירסם היום (רביעי) משרד הבריאות ואותם נשווה עם הנתונים שפירסמנו לפני שלושה ימים.

נפתח בהרצליה, בה אנו עדים בימים האחרונים למקרים של חולים מאומתים במספר לא מועט של מוסדות חינוך, ביחס לזמן הקצר שעבר מאז פתיחת שנת הלימודים. כשמסתכלים על הנתונים, מתברר שהדבר לא מקרי. מיום ראשון האחרון, בסך הכל לפני שלושה ימים, נוספו בהרצליה 59 נדבקים, כאשר רק לשם השוואה, בכל השבוע שעבר נוספו בהרצליה 55 נדבקים (846 מפרוץ המגפה), ללמדכם עד כמה המצב בהרצליה לא טוב בכלל. מספר החולים הפעילים בהרצליה עלה ל-149 כיום לעומת 120 ביום ראשון האחרון, כאשר מספר המחלימים עלה מ-662 לפני 3 ימים, ל-692 היום. בשל עשרות תלמידים שנכנסו לבידוד, מספר התושבים בהרצליה הנמצאים בבידוד קפץ מ-730 ביום ראשון ל-817 כיום.

ברמת השרון מגמה שונה לחלוטין, כאשר מיום ראשון נוספו בסך הכל 5 נדבקים (363 מפרוץ המגפה), נתון שנשמע תלוש מהמציאות לאור המספרים הארציים. מספר החולים ברמת השרון ירד מ- 64 ביום ראשון ל-61 כיום, כאשר מספר המחלימים עלה מ-292 ל-300 היום. בניגוד להרצליה, ברמת השרון מספר התושבים הנמצאים בבידוד ירד מ-231 בראשון ל-207 היום.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן