רשימת הרשויות המקומיות שאושרה מחולקת לפי מתווה הרמזור של פרופ' רוני גמזו: אדומות (31 רשויות), כתומות, צהובות וירוקות. עלייה נוספת במספר החולים הפעילים בשתי הערים

שרון יונתן

לקבינט הקורונה הוגשה היום רשימת הרשויות המקומיות לפי דירוג בארבעה צבעים, על פי מתווה הרמזור שהוביל פרופ' רוני גמזו, פרויקטור הקורונה. באופן לא מפתיע בכלל, הרצליה סווגה כעיר "צהובה" (דרג 3) ורמת השרון כעיר "ירוקה" (דרג 4).

למרות יומיים של שבירת שיאים שליליים במספר הנדבקים בקורונה במישור הארצי, בערים שלנו לא נרשמה עלייה משמעותית באופן חריג. נתחיל עם הרצליה, בה נוספו ביומיים האחרונים 19 נדבקים (757 מפרוץ המגפה) לעומת 15 נדבקים ביומיים שבין יום ראשון לשלישי. מספר החולים הפעילים בהרצליה עומד על 106 לעומת 98 ביום שלישי.

ברמת השרון נוספו ביומיים האחרונים 11 נדבקים, כמות דומה לזו שנוספה ביומיים הראשונים של השבוע (10). מספר הנדבקים ברמת השרון עומד על 338, כאשר מספר החולים עומד על 49, עלייה מיום שלישי (40). מספר המחלימים ברמת השרון עומד על 288, עלייה של 2 בלבד מלפני יומיים. גם במספר התושבים הנמצאים בבידוד ברמת השרון יש עלייה – 207 היום לעומת 172 שלשום.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן