מדובר בירידה חדה לעומת נתוני חודש יולי. גם מספר החולים הפעילים בשתי הערים צנח בצורה ניכרת. עכשיו נותר לקוות שהמגמה תימשך כך גם בחודש ספטמבר

שרון יונתן

האחד לספטמבר הגיע ומלבד העובדה שתלמידי ישראל חזרו היום למוסדרות החינוך, זה גם הזמן לסיכום החודש המסורתי שלנו, שבו גילינו לשמחתנו את הירידה החדה במספר הנדבקים ובמספר החולים הפעילים בחודש האחרון לעומת חודש יולי.

הדר פז טיפול נפשי באומנות

נפתח עם הרצליה, בה נוספו בחודש אוגוסט 208 נדבקים, ממוצע של כמעט 7 נדבקים ליום וזאת לעומת 345 נדבקים שנוספו בהרצליה במהלך חודש יולי (ממוצע של 11.5 נדבקים ליום). מספר החולים הפעילים ירד גם הוא בצורה חדה: 98 כיום לעומת 163 בתחילת אוגוסט. מספר המחלימים עומד בהרצליה כבר על 635 ומספר התושבים בהרצליה הנמצאים בבידוד עומד על 600.

גם ברמת השרון ירידה חדה במספר הנדבקים בחודש האחרון: 95 נדבקים בלבד בחודש אוגוסט (ממוצע של 3 נדבקים ביום בלבד!) לעומת 176 נדבקים באוגוסט, ממוצע של כמעט 6 נדבקים ביום. מספר החולים הפעילים ברמת השרון ירד גם הוא בצורה ניכרת: 40 חולים פעילים כיום לעומת 88 לפני חודש בדיוק. מספר המחלימים ברמת השרון עומד כבר על 286 ואילו מספר התושבים ברמת השרון הנמצאים בבידוד ביתי עומד על 172.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן