עסק ברחוב נורדאו ספג קנס של 5,000 שקלים, עסק ברחוב אבא אבן נסגר לארבעה ימים וזאת לאחר שימוע במשטרה בעקבות מידע על הפרת ההנחיות

שרון יונתן

לחנויות המצולמות אין קשר לכתבה


המשטרה פועלת ביד קשה כנגד עסקים שמפרים את ההנחיות: בתום שימועים שערכה אתמול (רביעי) המשטרה נסגר עסק ברחוב אבא אבן לארבעה ימים ועסק ברחוב נורדאו קיבל קנס בסך 5,000 שקלים.

השימוע הראשון נערך לבעל עסק ברחוב נורדאו בהרצליה וזאת לאחר שהגיע לידיעת המשטרה כי יום קודם לכן הופעל המקום תוך הפרת מגבלת התקהלות במספר נוכחים שהיה מעל פי 3 מהמותר ומבלי שהמבלים והעובדים הקפידו על עטיית מסכות ועל שמירת ריחוק חברתי כנדרש. בתום השימוע הוחלט כי יירשם לבעל העסק דו"ח על סך 5000 שקלים.

השימוע השני נערך לעסק ברחוב אבא אבן בהרצליה וזאת לאחר שהגיע לידיעת המשטרה כי במהלך סוף השבוע הקודם (ימים חמישי ושישי) הופעל המקום תוך הפרת מגבלות התקהלות וללא הקפדה על עטיית מסכות ושמירה על ריחוק חברתי. בתום השימוע הוחלט כי העסק ייסגר לארבעה ימים, עד יום ראשון.

במשטרה מדגישים כי האחריות הבלעדית לשלומו של הציבור הבא בין כתליו של בתי העסק מוטלת על הבעלים וכי האינטרס הציבורי, שמירה על שלום הציבור ובטחונו, עולה על האינטרס האישי.

עוד נמסר מהמשטרה: "המשטרה רואה בחומרה רבה התנהלות זו, המפרה באופן בוטה את תקנות שעת החירום, תוך גרימת סיכון חיי הציבור. במקומות בהם נגלה כי, במודע וביודעין, הופרו התקנות, תוך סיכון חיי אדם ופגיעה בבריאות הציבור, הרי שהמשטרה תאכוף את התקנות תוך רישום דו"חות וסגירת המקומות בהתאם לסמכויות הנתונות לנו וע"פ הוראות החוק".להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן