שינויי נהלי ההחלמה משנים את הנתונים: מספר החולים הפעילים ברמת השרון ירד בשישה לעומת אתמול – בהרצליה עלה רק בשניים אבל נוספו גם 14 נדבקים חדשים

שרון יונתן

למי שבוחן את נתוני תחלואת הקורונה מפרוץ המגפה ברור כי לפני שבוע השתנו "כללי המשחק" עם שינוי נהלי ההחלמה שמוציאים יותר חולים פעילים להחלמה ובכך מספר החולים הפעילים העכשווי נותר במקומו. מצד שני, יש כמובן להתייחס גם למספר הנדבקים היומי.

הדר פז טיפול נפשי באומנות

מספר החולים בהרצליה עלה ביממה האחרונה בשניים בלבד, בדיוק כמו ביממה שלפני כן. מספר החולים הפעילים עומד היום על 167 (שני מאושפזים בלבד) לעומת 165, אבל הנה ההסבר לכך: מספר הנדבקים עלה ב-14: 546 היום לעומת 532 אתמול, אבל הם "התקזזו" כמעט לגמרי במספר המחלימים שעלה מאתמול ב-12 : 374 היום לעומת 362 אתמול. מספר התושבים הנמצאים בבידוד בהרצליה עומד על 706 לעומת 663 אתמול.

ברמת השרון ירד מספר החולים ביממה האחרונה בשש: 82 היום לעומת 88 אתמול, אבל זה כמובן בזכות העלייה במספר המחלימים: 159 היום לעומת 153 אתמול, כלומר, ביממה האחרונה לא נרשמו מקרי הדבקה חדשים ברמת השרון. מספר התושבים ברמת השרון הנמצאים בבידוד עלה ל-389 לעומת 357 אתמול.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן