מתחילת החודש עלה מספר הנדבקים בקורונה בהרצליה ב-52 לעומת 4 בלבד ברמת השרון. אמש הודיעה עיריית הרצליה על סגירת גן ראם ברחוב הפיוס וכיתה בבית הספר היסודי שז"ר בעקבות שני תלמידים שנמצאו חיוביים לקורונה

שרון יונתן

נמשכת העלייה המדאיגה במספר הנדבקים בקורונה בהרצליה: על פי נתונים שפירסם משרד הבריאות אמש (מוצאי שבת) עלה מספר הנדבקים בהרצליה ביממה שלפני כן בתשעה – 163 נדבקים אתמול בערב לעומת 154 נדבקים ביום שישי. בתחילת החודש עמד מספר הנדבקים בהרצליה על 111, כלומר עלייה של 52 נדבקים בפחות מארבעה שבועות, 17 מתוכם בשבוע האחרון.

מספר החולים הפעילים בהרצליה עומד על 53, שניים מהם הם החולים המאומתים שהתגלו אתמול בבית הספר היסודי שז"ר ובגן ראם ברחוב הפיוס. כפי שפרסמנו אמש בדף הפייסבוק של "שרון און ליין" בעקבות כך, הוחלט לסגור את אחת מכיתות ו' בבית הספר שז"ר ואת גן ראם. בנוסף, תלמידי אחת מכיתות ט' בחט"ב הנגיד בהרצליה וצוות המורים ישהו בבידוד של יום אחד (היום) עקב תלמידה שנדבקה בקורונה, אבל נמצאת כבר 13 יום בבידוד בביתה.

גם ברמת השרון קיימת עלייה במספר הנדבקים אבל היא מתונה בהרבה. לפי הנתונים אמש מספר הנדבקים ברמת השרון עומד על 50, כאשר מתוכם יש 5 חולים פעילים. ברמת השרון עלה מספר הנדבקים מתחילת החודש בארבע בלבד.

בהרצליה יש נכון להיום 367 תושבים בבידוד ואילו ברמת השרון 93 תושבים בבידוד. מספר הבדיקות בקרב תושבי הרצליה עומד על 9,346 ואילו בקרב תושבי רמת השרון על 4,068.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן