זה היה השבוע החולף של תחלואת הקורונה בשלוש הערים שלנו: רעננה עם 9 מאומתים, הרצליה עם אחד בלבד ורמת השרון כרגיל, אין בה מאומתים חדשים מזה חודש

שרון יונתן

תחלואת הקורונה ממשיכה להיעלם מחיינו ואנו כאן כדי לסכם את השבוע האחרון, שכמו קודמיו, היה אופטימי ביותר.

לרשת פרח לחינוך מיוחד דרושות סייעות. לחצ.י. לפרטים

נפתח עם רעננה שבה גולת הכותרת הייתה אתמול עם הפרסום הראשון שלנו ב"שרון און ליין" על 150 תלמידי חטיבת הביניים "רימון" שנכנסו לבידוד בשל מורה מאומתת, שאומתה למרות שחוסנה פעמיים.

ברעננה נוספו בשבוע האחרון 9 מאומתים (3,872 מפרוץ המגפה), כאשר מספר החולים הפעילים עלה במעט ועומד על 11 כיום לעומת 8 ביום חמישי שעבר. הנתון המעניין יותר הוא מספר התושבים הנמצאים בבידוד, העומד היום, לפי נתוני משרד הבריאות, על 238 לעומת 241 ביום שני השבוע. ומה עם 180 המבודדים שעליהם דיווחנו? שאלה טובה שלנו אין תשובה עליה.

רמת השרון ממשיכה עם ההישג המדהים שלה וסוגרת בדיוק היום חודש שלם ללא אף מאומת חדש, כך שאין בה עדיין חולים פעילים. מספר התושבים הנמצאים בבידוד ברמת השרון עומד על 7 בלבד לעומת 15 ביום חמישי שעבר.

בהרצליה ירד מספר החולים הפעילים למספר חד ספרתי ועומד על 7 בלבד לעומת 17 ביום חמישי שעבר וזאת לאחר שבשבוע האחרון נוסף מאומת אחד בלבד (4,268 מפרוץ המגפה). מספר התושבים בבידוד ירד משמעותית בשבוע החולף: 105 היום לעומת 398 ביום חמישי שעבר.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן